Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg beteges dolog lenne? Őszinte választ kérek.

Figyelt kérdés
Rosszban vagyok egy lánnyal. Szeretnék jóban lenni VEle. Visszanyerni a bizalmát, elfogadható szintre emelni a kapcsolatunkat, nagyon sok mindent megpróbáltam már. Hát most mit tehetnék. Küldtem egy virágot az iskolájába, egy bókkal teli üzenettel. Erre azt kaptam, hogy fel fog jelenteni, és hogy ez milyen beteges dolog már, hogy ezt csinálom. Szuper, nem?
2010. febr. 12. 17:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szuper igen.
2010. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ez nem beteges .

de ha nem akkor nem.

nekem csak 1x kellett volna mondania.....csumi anyu....szia

2010. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Az a lány nem normális. Inkább hagyd a francba. Nem éri meg. Pedig szép gesztus volt tőled, hogy jóba akarsz lenni vele.
2010. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát jójó, csak én szúrtam el, azért csinálom ezt...
2010. febr. 12. 17:59
 5/22 anonim ***** válasza:
Én a csaj helyébe örülnék neki...De ha nm érdekli akkor hagyd találsz te jobbat is...
2010. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudni, miért reagált így a lány. Azt írod, sok mindent megpróbáltál már. Szerintem nem a virág miatt borult ki, hanem azért, mert nem érted meg, hogy nem akar tőled semmit. Hagyd békén, ez már tényleg zaklatás!
2010. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tűnhet zaklatásnak, igen, sok mindent próbáltam, de mindig finoman. Néha volt 1-1 keményebb elcsúszás, de mindig ügyeltem arra, hogy ne "fojtsam" meg.
2010. febr. 12. 18:08
 8/22 anonim ***** válasza:
hagyjad békén miért nem fogadod el ha nem akar? ez van, túl fogod élni
2010. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem akar, de miért nem lehet egy normálisra kiélezni a viszonyunkat.
2010. febr. 12. 18:20
 10/22 anonim ***** válasza:
mert idegesíted. van akinek nem jön be ez, ennyi.
2010. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!