Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval lányok, egy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Na szóval lányok, egy őszinte választ várok! Vannak e még olyan lányok akik nézik az értékeket is?

Figyelt kérdés

Én egy 23 éves srác vagyok! Sokak szerint még fiatal ezen filózni, de én mégis sokat rágom magam ezen! Vajon vannak e még rendes lányok?? Akik az értékeket nézik, és nem a menő kocsira, pénzre, és a kopasz napszemüveges bunkókra buknak?

Nagyon szeretném ha lenne, de eddig még nem láttam olyan lányt, Mármint ugyebár emberek vagyunk, a döntéseink tesznek minket nagyá. És nem az ingatlanunk! Nekem csak ez az egy kérdésem van, vannak e még rendes lányok? Akikért még érdemes remélni.


2010. márc. 17. 23:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
nincsenek
2010. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
van, kb annyi mint a lotto 5os
2010. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen vannak,ahogy rendes pasik is.Inkább őket kéne észrevenni,mint a divatbábú macákat!
2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Hova jársz, hol szoktál ismerkedni? Az sem mindegy...
2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Engem sosem érdekelt hogy legyen valakinek pénze, sőt. Van kocsim, sosem várom el h hurcoljanak, utálom a kopasz embereket :D Úgyh aggodalomra semmi ok, valszin csak rossz lányokkal találkoztál eddig, de vannak kivételek :)

23 lány

2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Persze, minden lány nézi az értékeket, van-e rolexed, mercid, luxus kéród...
2010. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi kommenteket is vártam:))

Hogy hová is járok?? Járok elég sok helyre!! Nyáron sokat túrázom, és találkozok emberekel. Hát csak a csajok országszerte az ilyen party köcs.....ögökre buknak!

2010. márc. 17. 23:08
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nektek sem csak kirívó,nagyszájú,begykipakolós nőket kéne észrevennetek esetleg...
2010. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak, például én is annak tartom magamat :).

Nekem, ha volt is olyan barátom, akinek sok pénze volt, semmivel nem tűrtem el tőle többet, mint mástól. Amennyiben nem volt már jó vele, akkor abszolút nem tartott vissza az a szakítástól az, hogy pénze, lakása vagy kocsija van.

Sőt, volt olyan is, hogy egy olyan sráccal éreztem magamat a legjobban, akivel vonattal vagy busszal utaztunk ide-oda, mert nem volt autója, sőt külön lakása sem, mégis nagyon szerettem!

Igaz, hogy a mai világban nem ez a trendi, én is tapasztalom fiatal lányokon (hallom a véleményüket), de biztosan vannak mások is, akiket nem csak a pénz érdekel.

2010. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak jól kell választani...
2010. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!