Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg beteges dolog lenne? Őszinte választ kérek.

Figyelt kérdés
Rosszban vagyok egy lánnyal. Szeretnék jóban lenni VEle. Visszanyerni a bizalmát, elfogadható szintre emelni a kapcsolatunkat, nagyon sok mindent megpróbáltam már. Hát most mit tehetnék. Küldtem egy virágot az iskolájába, egy bókkal teli üzenettel. Erre azt kaptam, hogy fel fog jelenteni, és hogy ez milyen beteges dolog már, hogy ezt csinálom. Szuper, nem?
2010. febr. 12. 17:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szia! Lány vagyok, így az ő oldaláról, tapasztalatból mondom: hagyd, hogy egy időre megfeledkezzen rólad, mert ha van is esély arra, hogy jóban legyetek, az állandó"jelenléted" még dacosabbá teheti és csak azért sem lesz hajlandó szóba állni Veled.

Ha tartasz egy kis(vagy több) szünetet, elmúlnak talán az indulatok(velem így volt) és emberi hangon tudtok majd beszélni.

Türelem!

2010. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Figyu, minél jobban erőlteted, annál messzebbre fogtok kerülni egymástól. Legyen baráti vagy szerelmi kapcsolat, ahhoz mindketten kellenétek, de ha ilyen elutasító, akkor valami miatt nem bír téged.

Ne gyötörd se őt, se magadat, fordulj más lányok felé!

2010. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát én csak attól félek, ha túl nagy szünetet hagyok, elfelejt, vagy ilyesmi. Mennyi szünet kellene? Eddigi rekord egy kerek hét. :)

De az a baj, mindig "érzi a jelenlétem". Még ha nem is jelentkezem, még álmodni is álmodik velem...

2010. febr. 12. 18:25
 14/22 anonim ***** válasza:

nem te vagy beteg a csaj

hagyd a túróba nem éri meg

2010. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

18:23as vagyok

Nálunk másfél évnyi kapcsolat után azért akart a fiú barát maradni, merthogy az is jobb annál, minthogy "örökre" elveszítsen. Nekem pedig kellett egy bő fél év, hogy mint kedves férfi ismerősként, ne pedig egy nyűgös kapcsolatként bánjak vele. Ez nem harag vagy bosszú sztem, csak valamikor egyszerűen ELÉG vkinek a társasága, egyszerűen nem vágysz rá. Azóta rendeződött mindkettőnk magánélete, tényleg barátinak mondható a viszonyunk, sokmindent megbeszéltünk a "zaklatós" időkből. Nem volt egyszerű időszak de megérte mert egy normális, értékes emberi kapcsolat megmaradt.

2010. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
19:27 - hát igen, legrosszabb esetben én is egy ilyet szeretnék összehozni.
2010. febr. 12. 19:29
 17/22 anonim ***** válasza:

19:27es vok.

Ha átgondolod, amit írtam(és többen is), és a lány nem egy buta hisztis teremtés, akkor nagy esélyed van erre. Csak okosan! és ne felejtsd el az örök igazságot:

Okos enged, szamár szenved:).

2010. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy hisztihercegnő lett belőle. És buta is lett. Nem tudom, leépült. Teljesen ésszerűtlen dolgokat állít rólam. Most például a bolond egész myvipregisztrációját meg akarja szüntetni.
2010. febr. 12. 19:44
 19/22 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Írj egy privát emilt nekem! de csak ha tényleg szeretnél komolyan beszélgetni és fontos ez neked. Nem vagyok nagyon lelkizős csak tudom, ez milyen nehéz ügy és most épp jókedvemben vagyok, sok türelemmel:) szval ha gondolod, írj!
2010. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Rendben. :) Akkor nemsoká írok, van még valami elintéznivalóm.
2010. febr. 12. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!