Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátzónára ez megoldás nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónára ez megoldás nem?

Figyelt kérdés
Egy 3/4 ed éve ismerem a csajt, olyan mintha bejönnék neki, meg tök jól elvagyunk voltak programok de néha azt írja egy megbeszélt programra, hogy bocsi, de nem tud jönni....eddig kerestem, figyeltem rá de mostmár elég. Szóval nem írok neki, meg semmi, majd észreveszi a hiányom, és ha mégis akar valamit majd keres....más lehetőséget nem látok
2015. febr. 21. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs is más lehetőség sajnos... Én nem vagyok ilyen típus de én is ezt csinálom a nőkkel. Ha ez kell ez kell...
2015. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez jó megoldás lehet, de arra figyelj, hogy ne ugorj egyből ha keres! tapasztalataim szerint egy tipikus nő ilyen helyzetben keresni fog, de csak addig amíg vissza nem tértek a dolgok a megszokott kerékvágásba, azaz amíg nem "futsz" utána, amíg nem használhat ki. szóval okosan kell játszanod!
2015. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!