Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 leszek és még nem volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 leszek és még nem volt egy kacsolatom se, még nem is csókolóztam, nem voltam szerelmes sem. Lehetséges hogy ez amiatt van hogy nincs mellem, de kb. szó szerint, ha nem ezért, akkor miért van?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jaj, még bőven ráérsz. Ha ez megvigasztal, nekem is 19 évesen lett az első, igazi kapcsolatom. És nekem sincs nagy mellem, 15 évesen meg szinte semmi nem volt. Mondjuk a te korosztályodnál még lehet a mellméret a mérvadó, de hidd el,egy rendes srácot, aki majd szeretni fog, kicsit sem fogj érdekelni mi van a pólód alatt. Egyszerűen vagy éretlen vagy egy kapcsolatra(nálam ez volt), vagy csak nem volt még olyan fiú,aki bejött volna. Majd eljön a te időd is, ne foglalkozz a többi csajjal,akik 15 évesen már a 20. pasit "fogyasztják".
2010. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15 évesen még normális, hogy nincs melled. Gondolom vékony is vagy, kicsit hízhatsz. Ennyi évesen meg alap, hogy nem a kapcsolatokon jár az eszed.
2010. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nm nm a melled méretétől nincs kapcsod...Azt nm tudom miért nincs..De nm gáz...

:D

Szerintem az első csókot azzal tedd kit szeretsz...Mert nm értek egyett az üvegezésess modszerel:D

2010. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

15 évesen nekem sem volt pasim. És mellem sem :D

Mellügyileg most sem sokkal jobb a helyzet, de a párom imádja. Ne aggódj, mindennek eljön az ideje ((: 20/L

2010. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

fúúú ez nem normális. SZÖRNYEN GÁZ VAGY.


ilyen korban normál lányoknak már majdenm akkora melle van, mint pamela andersonnak, ill. legalább 2 gyereket szültek az államilag gondozottak közé...


sztem így már nem is élet az élet. kösd fel magad még nem késő, vagy vegyél elő egy biológia könyvet...

2010. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Szia!

Egyáltalán nem gáz, ez van, majd eljön az idő, nem kell sürgetni.

És az, hogy ez esetleg zavar, nem téged minősít, hanem a mai társadalmat, szóval nem kell aggódni, a hiba nem benned van!

F/19

2010. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
én 16 leszek, ugyanez van velem..mellem semmi...xDxDpiszkáltak ish, de most gimnáziumba járok és az uj társaságban igy szeretnek...D:D...akinek pedig nem tetszem, az ne nézzen!!!
2010. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jajj babám:D én 18 vagyok, mellem nekem se túl nagy, és még sosem volt pasim!:D Habár szerelmes már voltam, és vagyok most is, de esélytelen. De egyszer majd csak jön az igai:)
2010. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
na maradj is igy ha komoly kapcsolatot akarsz akor ne is legyél ribi ez egy normális lány viselkedés végre van egy 15 éves normális lány is
2010. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj veled, ne aggódj! Nekem 17évesen volt az első kapcsolatom, pedig voltak melleim 14évesen is :D, tehát nincs közte összefüggés. Ne siess sehová, ne akarj dolgokat, a szerelem, a csók és társai akkor a legjobbak, ha nem görcsöl rajtuk az ember, hanem spontán hagyja megtörténni őket, ha eljön az ideje.
2010. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!