Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek az a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az a pasi már csúnya akinek nagy és görbe az orra?

Figyelt kérdés
Úgy értem oldalról kiáll az orrcsontja és ezáltal olyan mint egy sas orr. Vagy pedig hullámos kissé. vagy egy szögből áll ki neki elég feltűnően. az már onnantól ronda? válaszba a korotokat is tűntetéssek fel érdekelnének a meglátások :)

#orrgörbület
2015. febr. 22. 02:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
én kifejezetten a kis orrot szeretem, szóval csúnya 24L
2015. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó 24 /L szerintem te sem vagy tökéletes :) szóval ha kis orra van a pasinak az már csak szép lehet neked? érdekes...
2015. febr. 22. 15:34
 13/13 anonim válasza:

Régi kérdés, de ez a téma mindig aktuális.

Nekem kifejezetten az tetszik, mint ahogy irta is előttem már valaki. Én nekem lány létemre is kissé görbébb, amit nagyon sokáig rondának találtam, ezért mindig mindenkinek megnéztem az orrát, azóta is megmaradt ez a szokásom, de mostanra már kifejezetten nekem is a karakteresebb, görbék orrok tetszenek férfiakon pláne, de lányokon is szépnek találom:D

2023. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!