Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már egy ideje kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már egy ideje kapcsolatban éltek, szerintetek ez mennyire igaz? Megfelel a társatok az itt leírtaknak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 22. 11:53
 1/3 B.G 88 ***** válasza:

Én megfelelek nagyjából egy vezető-okostojásnak, ezzel szemben az eddigi összes barátnőm nagyjából a gondoskodó típusba volt sorolható, hozzáteszem minden kapcsolatnak vége lett :D

De amúgy nincsen sok értelme ezeknek a cikkeknek, az emberek változnak egymás mellett, vagy jó vagy rossz irányba. Valaki nagyon jól érzi magát napi 20óra vitában, valakinek 2perc sem fér bele, és ez nagyjából mindenre igaz lehet, szóval ne olvass nlcafe-t :D

2015. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az a gondom,nem tudom ki illene hozzám és a társkeresők mindig kérik határozzam meg,de szerintem ezt annyira nehéz. Részben önmagunk ismerete miatt,másnak látjuk magunkat,de más is másnak lát minket így nincs objektív mérce.
2015. febr. 22. 13:16
 3/3 B.G 88 ***** válasza:
Egyszerű a válasz a kérdésükre: Majd kitalálod :)
2015. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!