Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet alapja? Vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet alapja? Vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

én ma dolgozom, párom pedig otthon van (egyedül)

2utcányira lakunk egymástól.

Gondoltam felhívom, mert hallani akartam a hangját, mert egész nap nem is keresett.

Először a céges telefonról hívtam, nem vette fel, mert nem ismeri a számot.

Majd a sajátomról hívtam. Azt felvette, De nem votl bőbeszédű, tuti volt valami baja. Hiába kérdeztem rá, azt mondta semmi baj.

Plusz suttogott. Kérdeztem hogy miért suttog. Egyből feljebb nyomta a hangját.


Azonnal arra gondolok, hogy azért suttog, mert van nála valaki és titokban telefonál vagy azért nem keresett egész nap, mert megcsal...


Nagyon bizalmatlan vagyok...elvileg nincs okom rá, de mégis valamiért egyre rosszabb. Nagyon szenvedek ettől.

Neki ezt már sokszor mondtam, szerintem nagyon unja már ezt a témát, azt mondja nincs okom rá, és hogy akkor vádoljam hogy ha van miért...addig ne mert bántja.


Mégsem tudok leállni...egyre többször jön elő...egyre rosszabb, egyre jobban tönkretesz a gyanakvás.


Mi a megoldás? Szakítás? Kutakodás??? Bizonyíték keresés??? Komolyan naponta kutassam át a telefonját stb?

MIT TEGYEK?


2015. febr. 22. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

a bizalom a legfontosabb

amúgy meg csak le lehet vele ülni és megbeszélni

2015. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet csak aludt valakije(rokona) és ezért...
2015. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

már nem tudom eldönteni, hogy van-e alapja, vagy csak én képzelgek?


Az is zavar ha megnéz mást... ha hívom és nem veszi fel..egyből agyalok.

Ma reggel aludni sem tudtam, mert azon kattogtam hogy van-e valami a telefonjában amit rejtegethet.


Ő azt mondja reméli elmúlik a bizalmatlanságom...szerintem nem fog :(

2015. febr. 22. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan folytasd csak a cseszegetését, hamar meg fog oldódni a problémád, mert úgy ki fog vágni, mint macskát sz*rni, neked meg nem kell aggódnod, hogy megcsalnak.


Amíg nem ad rá okot, addig ne vádold, ne kérd számon, ne ellenőrizgesd!

2015. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem aludt senkije...egyedül van otthon...


már megint nem látok a dühtől és a féltékenységtől. csak jönnek a képek a fejembe...

2015. febr. 22. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:

egyre jobban odáig vagyok érte, és egyre jobban magamhoz akarom kötni. Szerintem ezért lehet a féltékenységem...


Tényleg nem ad okot rá...semmi gyanús hívás, semmi gyanús sms. Mindig elől hagyja a telefonját, belépve hagyja a facebookját. AZt mondja kutassak ha az esik jól, csak ne vádoljam.


Nem tudok leállni, ha nem velem foglalkozik vagy nem keres pár oráig megőrülök...

2015. febr. 22. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Így sosem lesz normális párkapcsolatod, se vele, se mással. Sajnos ezt már beteges szintre viszed, de egy jó szakember pár hónap alatt rendberak. Ha pesti vagy, tudok adni kontaktot jó pszichológushoz.
2015. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!