Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "hazudja" azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "hazudja" azt, hogy nagy a mellem, mikor igazából nem?

Figyelt kérdés

B-s mellem van, tök átlagos testalkathoz (nem vagyok kövér, se nagyon vékony). Igazából a B alsó határa, van még 1-2 A-s melltartóm ami jó rám.

Barátom mindig megjegyzi, hogy ez milyen nagy, és egyszerűen nem értem hogy miért. Átlagos, vagy kicsi inkább.

Látszik rajta, hogy szeret velük foglalkozni, nincs baja velük, nem azért hazudik hogy megnyugtasson, meg különben is akkor elintézhetné annyival, hogy neki pont ekkorák tetszenek, kész.

Ha rákérdezek miért mondja ezt, nem érti a kérdést, köti az ebet a karóhoz, hogy de igenis nagy a B-s.

Van ötletetek, hogy miért mondhatja ezt, mikor nyilvánvalóan nem igaz?

(20 évesek vagyunk mindketten)


2015. febr. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Neki ez nagynak számít, örülj neki.
2015. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg hát felháborító, hogy neked az ember még csak nem is kedveskedhet. Vagy mi van ha ő életében még nem látott ennél nagyobbat. Ez szörnyű, remélem nem olvassa el ezt a kérdést.
2015. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A közös lány ismerőseink 80%-ának kicsit nagyobb, a többieknek kb ugyanekkora :D nem hiszem hogy nem látott nagyobbat.

Lehet kedveskedni, de egyszerűen nem értem.

2015. febr. 22. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell érteni, örülj neki.
2015. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Küldj egy képet majd én megmondom.
2015. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó 5let, mutassad meg xD
2015. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!