Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy iszonyat büdös a szája néha?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani, de időnként förtelmesen büdös a szája, szó szoros értelmében szar szagú vagy fing szagú egyszerűen undorító. Csókolózni se esik jól vele ilyenkor pedig furán néz rám miért tolom el magamtól. Talán ő nem érzi a bűzt? Nem vagyok finnyás, mert mindenkinek van szájszaga, de ez már tényleg túlzás nála, eleinte mikor összejöttünk rágózott mindig és nem érződött úgy, de mostanság már nem szokott és nagyon büdös neki.

2015. febr. 23. 04:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
-Omg mi ez a szarszag? Ja csak te jöttél meg...
2015. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy rossz fogak miatt van, vagy gyomor probléma miatt. Vagy fogyózott és ketózis okozza. Beszélj vele. Próbáld egészségügyileg megközelíteni a dolgot. 25N
2015. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát simán mond meg neki! Nem olyan nagy dolog ez, és mi fiúk nem vagyunk olyan sértődősek, főleg egy jó kapcsolatban.

"Szívem, bocs, de nagyon erős a szájszagod" erre ő ha normális figyelni fog rá, bekap egy rágót előtte, vagy napjában többször is fogat mos.

Mondjuk nem értem, nekem is szokott eléggé büdös lenni, főleg reggel, olyankor fogmosás, még ha nem is ettem.

2015. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán. Burkold pozitív dolgokba. Hogy mennyire jó a kapcsolatotok, mennyire szeretsz vele lenni, fontos Neked Ő és az egészsége is...ezért... szeretnéd mondjuk megkérdezni, hogy ő esetleg nem érezte -e magán, mert Te igen és abszolút építő és jó szándékkal gondolod, hogy érdemes lenne megnézetni, mi okozza.. De mellé sok sok dícséret!
2015. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Finoman?

-Úristen mi ez a büdös... Te fingottál?

-Neeeeem...

-Már megint?!

2017. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi ez a fingszak szívem ? Semmi,csak ásítottam 😂😂😂😂
2022. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!