Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19,5 es 15,5 eves fiu, lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19,5 es 15,5 eves fiu, lany kozott nincs nagy korkulonbseg?

Figyelt kérdés
szerintem eleg erett a csaj tetszik meg minden de nem tudom mi legyen, bocs az ekezetek miatt
2013. jún. 26. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fordítva lenne, akkor elfogadhatóbb lenne. Szerintem ilyen korban még sok ha ennyivel idősebb egy lány.
2013. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
en vagyok a 19 (fiu)
2013. jún. 26. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit furán írta szerintem 19,5 a fiú. Nem annyira necces és 21ként 17 évesekkel esetleg 16 leálltam beszélgetni. Semmi komoly nem lett belőle.
2013. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pff látszik hogy 20 év alatt vagytok..ki írja ki tized pontosan már?! XD Nem vészes...talán még turés határon belul van...mondjuk en 16 voltam mikor az akkor párom 21....még pár év és az a négy év semmi se lesz.
2013. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek azt a felet kiírni, ettől még nem leszel nagyobb -_- Hát te tudod, hogy milyen a csaj, egyébként elfogadható, de nem javasolnám :) 19/F
2013. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sok. mit akar egy 20 éves egy 15 évestől? még megd*gni sem tudod egy jó darabig:)
2013. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!