Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátnőm volt vőlegényébe, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A történet a következő barátnőmék jegyben jártak, de egy éve a srác elhagyta barátnőmet. Kihűlt a kapcsolatuk. Majd fél év múlva rádöbbent, hogy mégis ő az a nő akire szüksége van. Mivel a kapcsolatuk alatt jó viszonyt ápoltunk a sráccal, hozzám fordult segítségért, hogy visszaszerezze a lányt. Mivel meggyőződésem,hogy ők összetartoznak mindenben segítettem neki. Rendszeressé váltak a találkozások és a napi beszélgetések. Barátnőm végleg lezárta a kapcsolatot, bár hónapokig gyötörte a srácot, nem tudta eldönteni, hogy újra együtt legyen e vele vagy sem. Végül a nem mellett döntött. A srác már teljesen el volt ezidő alatt keseredve. Szüksége van valakire aki szereti, sokszor elmondta és ilyenkor majdnem a szívem szakadt meg érte. Én egyedülálló vagyok egy szintén hosszú és rossz kapcsolat után. Nem gondoltam, hogy a barátságból ilyen érzések alakulhatnak ki a srác iránt.

2015. febr. 24. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye hogy csak pótlékként használna,hogy szeresse valaki.
2015. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy a srác nem téged akar, hanem a barátnődet, úgyhogy hiába kecsegtet a tény, hogy te is és ő is egyedülálló, szerintem pár hét után szakítanátok, mert nem működne. vagy te éreznéd kevésnek, amit kapsz, vagy ő érezné soknak, amit tőled kap. viszont a kérdés az, érdemes-e egy ilyen kapcsolatért a barátnőddel való viszonyt egy életre elrontani?
2015. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég necces ügy, mert a srác nem azért tárta fel az érzéseit,mert veled akart kikezdeni...hanem azért, hogy megértsd mi motiválja és segíts neki.

Lehet ebből kapcsolat, de nagyon okosan kell kezdeményezned....nem érezheti azt, hogy visszaéltél a bizalmával. A srác nem fog kezdeményezni az biztos!!! Könnyen lehetsz egyfajta lelki társ, pótlék, de az hogy kölcsönösen vonzódjatok egymáshoz, főleg szexuálisan.....hát nem lesz könnyű.

37F

2015. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ti kapcsolatotok is kihűlne, de nem biztos.
2015. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áh ez csak fellángolás!!! Eszedbe se jusson közeledni hozzá :D már ha fontos a barátság!
2015. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem sok reményem van a sráccal kapcsolatban és a barátnőm sem akarom elveszíteni, de annyira fáj ez az egész. A nap 24 órájában csak rá tudok gondolni.
2015. febr. 24. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
megértelek, és ez nagyon nehéz. de hidd el, ahogy benne lennél a szituációban, amire most vágysz, egyből azt kívánnád, bárcsak ne tetted volna. örülj neki, hogy a lila ködben nem tettél még olyat, amit megbánnál. neked ebben a srácban az tetszik, ahogy a barátnődről beszél, ahogy szerelmes, és azt látod benne, hogy milyen mély érzései vannak. hidd el, hogy van még megannyi ilyen férfi, meg fogod találni azt, aki rólad beszél majd ugyanígy, és téged akar majd ugyanennyire. viszont maradj EMBER, mert egy ilyen helyzetben nagyon könnyen tudsz te lenni a negatív főszereplő.
2015. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!