Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a vőlegényébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a vőlegényébe?

Figyelt kérdés

mit tegyek? egy ismeretlen csaj pasijàba beleszerettem, viszonyunk van 6hònapja nagyon jòl érzem magam vele,aztmondta ő is velem, de nem akarja elhagyni a leendő feleségét miattam.

26/L


2014. ápr. 8. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Vagy hagyd el a pasit (ez lenne a tisztességes), vagy ha nem akarod elhagyni, akkor viseld el még egy ideig, hogy nála csak örök második vagy, és majd lekoptat ő, ha megun téged.
2014. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
àsd el magad:(((((((
2014. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
és ez neked jó? én bele se mentem volna ebbe.
2014. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jobb lenne elàsni magam=(
2014. ápr. 8. 12:30
 5/17 anonim ***** válasza:

Jájjj milyen pasi az, aki már most megcsalja a barátnőjét? Miért veszi el egyáltalán feleségül?

Ez nagyon gáz, nem akarnék a része lenni.

Szerintem menekülj, amíg még nem gabalyodsz nagyon bele. Szépen beleszeretsz, aztán majd szenvedsz. Ők meg tervezik szépen az esküvőt... Te meg ott maradsz egyedül :(

2014. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
most tudtam meg facen,hogy màr jegyben járnak kb 1 éve
2014. ápr. 8. 12:31
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta ő is velem, de nem akarja elhagyni a leendő feleségét miattam."


Ja, te lettél az ágyasa. Gratulálok. Vagy szamár ló helyett, amikor éppen a menyasszonyának nincs kedve, esetleg ő un rá. Ő nem szeretett beléd, de még a barátnőjébe sem szerelmes, akkor nem csalna. Mindkettőtöket kábít és te még tudod is. Idióta.

2014. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kellett a pasinak az újdonság varázsa, egy kis izgalom mielőtt leköti magát. Nem fogja elhagyni miattad a menyasszonyát, veled csak szórakozik, jól érzi magát a felesleges idejében. A helyedben hagynám a francba, és nem hagynám, hogy csak egy alkalmi "játszópajtás" legyek. A másik pedig, hogy azért megvan a véleményem rólad, hogy ezek tudatában, hogy a pasi esküvőre készül, belementél ebbe a kis viszonyba, úgy hogy tudod, egy másik nő élete legszebb eseményét tervezi, és boldogan készül házasságot kötni egy ilyen barommal. Vagy lehet, hogy inkább színt kellene vallanod a nőnek, és legalább szegény időben tud lépni és nem köti össze az életét egy ilyen "férfival", és talál olyat aki megbecsüli és valóban szereti.
2014. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy esküvőre készül :-( akkor bele sem mentem volna
2014. ápr. 8. 12:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért kérdés??? Zavard el a fenébe!!
2014. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!