Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbámulják a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbámulják a barátnőmet. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szexis, gyönyörű, csinos lány. Nagyon szeretem őt,és ő is engem, bízok benne 100%osan. Viszont nagyon zavar, hogy állandóan vámuljak őt, akkor is,ha velem van. Ő észre sem veszi, vagy ha igen,nem veszi komolyan, naiv és szerény is. Mondtam már neki, hogy ha lehet ne vegyen fel kivágott felsőt vagy feszülős farmert ha csak nem velem van, mert nagyon féltem. De ugyanúgy megbámulják melegítőben is, ha pl csak a boltba megyünk. Büszke vagyok rá, de rettenetesen zavar és féltem, főleg, hogy szinte csak srác barátjai vannak(ismerem őket,jófejek,de mégis...) Mit tehetnék?
2015. jan. 15. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Húzz rá egy zsákot.
2015. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez hatalmas probléma, nem lennék a helyedben. :/
2015. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ne akard őt korlátozni, ne szabj meg neki ilyesmiket.

Ha megbízol benne és valóbanm szeretitek egymást nem fog megcsalni. Úgy is tudja jól h megnézik, örülj inkább neki.

2015. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 veteran1978 ***** válasza:
Örülj neki,hogy megnézik melletted.
2015. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Cseréld le csúnyára.
2015. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy szép és sokaknak tetszik! Mást nem nagyon tehetsz, hacsak rá nem húzol egy zsákot, vagy el nem hagyod...
2015. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy félted, de ne mondj egy lánynak olyanokat hogy "ne öltözködj kihívóan ha nem velem vagy".


Ezzel gyorsabban rázod le őt mintha rajtakapna valakivel.

2015. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy veled van; ha nekem megmondaná egy fiú, hogy hogyan öltözködjek, tuti ketté fejelném.. ne akard őt ennyire korlátozni, mert hamar meg fogja unni.
2015. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Beviz Elek ***** válasza:
93%
Festesd be a hajad rózsaszínre és akkor téged fognak megbámulni!
2015. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy sminkeljen!
2015. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!