Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye? A párom szerint felfújom a dolgot!

Figyelt kérdés

Párom éjjel kiugrott az ágyból és bőszen elkezdte nyomkodni a telefonját.Kérdeztem mit csinál az éjszaka közepén?Erre ő:mindjárt !Eltelt másfél perc,aztán mutatott egy képet barátnőm kisbabájáról (amit én küldtem át neki pár napja) és azt mondta ezt a képet mutogatta ma a kollégáinak,hogy milyen aranyos!

Éjjel ezért nem kelt volna fel!Az eszem megáll!Most még ő van megsértve!Tényleg én vagyok a hülye?


2015. febr. 25. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még csak az se derül ki,hogy a párja fiú e vagy lány
2015. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm...leleményes...

Én azért megnéztem volna azt a telefont közelebbről is. Nincs az a pasi aki ezért felkel az éjszaka közepén.

2015. febr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem az a kép miatt nyomkodta a telefont
2015. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
Nem kell még ebből messzemenő következtetést levonni. HA más jele is lesz, ráérsz majd akkor gyanakodni, h megcsal.
2015. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy így akarta közölni, hogy lassan már ő is szeretne gyereket? Mégis min akadtál ki?
2015. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, ha tudnád, az én párom miket csinál félálomban az éjszaka közepén...

Egyik kedvencem, amikor azt hitte, valaki betört hozzánk, és az ágyból kipattanva egyenesen nekirohant a falnak. Vagy a múlt éjjel felállt az ágyra, és nézegette a plafont, hogy "ugye nem tudott ide bemászni a macska?". Vagy mikor megkérdezte, hogy hol van. És nem tudni, micsoda, csak hogy "az". Addig nem nyugodott, amíg azt nem mondtam, hogy "a helyén".

Mindezek után fogja magát, visszafekszik, és mintha mi sem történt volna, alszik tovább. Reggel meg max nagyon halványan emlékszik rá, de inkább egyáltalán nem.

Szerintem ez nagyon cuki. Lehet, hogy a te párod is hasonló ámokfutáson ment keresztül.

2015. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azon akadtam ki,hogy ez nem olyan fontos dolog,amiért az ember éjjel kiugrik az ágyból.

Azon akadtam ki,hogy ha csak mondja melyik képről van szó,tudtam volna,hiszen én küldtem neki.

És hogy két percbe telt,mire megmutatta a képet,addig egyfolytában nyomkodta a telefont.

Nem vagyok hülye,valamit irtó gyorsan el akart tüntetni.Amit azért sem értek mert nem szoktam belenézni a telefonjába.

2015. febr. 25. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!