Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mnapság nem lehet önzetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mnapság nem lehet önzetlenül szeretni senkit, mindenben csak a hátsó szándék van jelen?

Figyelt kérdés
Egy évig titokos kapcsolatom volt a jelenlegi barátommal, csak nagyon szűk körben volt nyílt kapcsolat. Mindenkinek azt mondtuk, hogy jó barátok vagyunk. Igazából nem akartam felvállalni, mert tudtam, hogy ez lesz belőle, de a barátom megkért rá. Azóta olyan üzeneteket kapok, hogy mennyi pént fizetek neki, hogy velem legyen vagy kiszolgáljon. Esetleg ilyen jó az ágyban, hogy vele vagyok? Igazából azt nem értik, hogy én egy gazdagabb család sarja vagyok, még ő teljesen átlagos. Még most lett nyilvános, de kezdem megbánni, hogy gratuláció helyett csak oltogatni kezdenek. Manapság ennyire fontosak az anyagiak, nem lehet önzetlenül szeretni valakit? (tisztelet pár ismerősömnek persze)
2014. okt. 2. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
grat :)
2014. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de talán el kéne gondolkozni azon, milyen környezetet, milyen ismerősöket választottál magadnak...
2014. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindenki görény.


Válts társaságot és partnert, gyorsan.

2014. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek mások, én például bármit feladtam volna a barátnőm miatt, szóval nem, nem halt ki az önzetlen igaz szerelem, csak sokan nem értik, hogy az igazi érték nem a pénz .... :)
2014. okt. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
A rossz nyelvek általában irigységből beszélnek, ne foglalkozz velük. Úgyis az nevet, aki utoljára nevet :-)
2014. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyagiak mindig is fontosak lesznek ! Örökre körülötte fog forogni a világ ! :D Persze a srác nem hiszem hogy pénzért lenne veled, de ezt sokan gondolhatják... ha pénzed van örülj neki, és válald fel hogy írigyek az emberek.
2014. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!