Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csóknál érezni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csóknál érezni kell valamit, mindegyik tökéletes kell legyen?

Figyelt kérdés
Ha rossz kedvem van,ritkábban érzek valamit. A barátom azt mondta, hogy ő se mindig érez valamit. De ha jól érzem magam, semmi nem befolyásolja a kedvem, mindig érzek valamit, elolvadok, olyan jó. Csak egy barátnőm azt mondta, hogy ő (8 hónapja vannak együtt) minden csóknál érez valamit, kivétel nélkül, és ez aggaszt. Bennem van a hiba? :(

2015. febr. 25. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs benned hiba.
2015. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy érzel. És miért keresed azonnal önmagadban a hibát? Én hamarabb feltételezném, hogy kamuzik vagy felelőtlen kijelentéseket tesz a másik hasonló esetben.
2015. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is minden csóknál érzek valamit. Ha rossz kedvem van, akkor is. Sőt, akkor a csóktól jobb kedvem lesz :)
2015. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nem lehet mindig finom az a csók ugyanavval az emberkével. Valamikor finom , valamikor meg szinte semmi. Ilyen elő fordul , minél kevesebbet találkoztok , minél kevesebbet csókolóztok annál finomabb. Pl: Nem találkoztok 2 hétig , így gondolom csókolózni sem tudtok. Na 2 hét után találkozol vele , csókolóztok az a csók olyan lesz hogy mindened bele remeg. Szerintem ez is olyan mint , mikkor azt mondod folyton hogy szeretlek. De ha ritkában használod , annál értékesebb.
2015. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a barátomat, többször éreztem azt, hogy ő az igazi. Akkor ez nem probléma? Nagyon sok konfliktusom van a szüleimmel, és az iskola totál stresszessé tesz. Kárácsonykor mondta a barátom, hogy olyan nyugodt voltam, mint egy bújós kiscica, és valóban, akkor egész szünetben éreztem minden csóknál.
2015. febr. 25. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És az utolsónak mondom, hogy én is így gondolom. Köszönöm, valamelyest megnyugtattatok:)
2015. febr. 25. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akkor is csókolózol amikor nem kéne. Igenis minden csóknál érezni kell valamit!! Ha nem érzel semmit, akkor az azért van, mert rutinból akkor is nyaljátok egymást hogy kifejezztétek a szereteteteket, amikor fejben nem is ott jártok. Ennél nagyobb hülyeséget nem lehet csinálni, mint hogy egy olyan király dolgot, mint a csók, megszokássá züllesztitek..
2015. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És erre mi a "megoldás"?
2015. febr. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!