Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen anyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen anyával?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a baratnom 17 mult. Az van h az annyja joforman semmit se enged meg. 5 honapja vagyunj egybe, este nem engedi el velem 20 kilometerrel odebb kocsival, nem johet ki csak hetvegen. akkor is megvan mondva h 10re otthon. En hordom haza sulibol minden nap. Egyszer mar a szuleit is hazavittem városon belul. És mintha nem biznanak meg bennem nem johet el velem sehova, nyári kirandulast megse merjuk kérdezni. Egyszeruen sok ez. nem johet el velem 3 faluval odébb mert h sotetbe jonnenk haza... De mikor buliba elmegy akkor nem gond h reggel 5 kor jon haza busszal. Mit lehet tenni? mindig idore otthon vagyunk, sosincs baj.

2015. febr. 25. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bírd ki még egy kicsit, majd idővel ő is engedékenyebb lesz. Félti a lányát, ezt vagy ők ketten rendezik le, vagy elmenekülsz. Nincs több variáció.
2015. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiunak kellene beszelni a szuleivel. Az a baj, hogy ezzel kergetik el otthonrol. Lassan 18 eves es az anyja nem is gondolja, de azt fogja elerni, hogy az elso adando alkalommal le fog lepni a fia.. :(
2015. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaaj, ugy olvastam, hogy baratom :D pardon. Forditva is igaz. Szoval a baratNOdnek kell beszelni az anyjaval. Kettes voltam :D
2015. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De probal vele beszelni es semmi... Mindig veszekedes van csak belole.
2015. febr. 25. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert ők pénzelik, és még kiskorú és ezért megtehetnek vele mindent.

Szóval amíg kiskorú addig anyuci meg fogja mondani hogy meddig maradhat.

2015. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!