Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hihetek egy casanova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hihetek egy casanova pasinak, hogy megvaltozik?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki majdnem havonta csereli a noit evek ota ismerjuk egymast,de most kezdett el "ugy" kozeledni hozzam.En kijelentettem,hogy en nem veszek reszt futo kalandokban es tudom,hogy o ezt csinalja! megmondtam neki,hogy nem akarok bezsebelni egy ujabb csalodast ugyhogy hanyagoljuk ezt! es ekkor mondta hogy mar nem akar kalandokat hanem komoly kapcsolatot es eddig pont ezert nem probalkozott nalam mert tudja,hogy en nem olyan tipus vagyok! oszinte lehet?
2015. febr. 26. 14:52
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Én fordított esetben nem hiszek/hittem lányoknak.

Igazából mérlegelned kell hogy számodra belefér-e egy próbálkozás.

Ha igen akkor mért ne vághatnál bele.

Ha nem akkor pedig azt kell mérlegelni hogy az elutasításod egyben lehet hogy a jelenlegi kapcsolatotok rovására megy.

2015. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"aki majdnem havonta csereli a noit"

- márciusra használatba venne

A választ te is tudod. Nem változik meg.

2015. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondanám. :D

Jobban jársz, ha nem hiszel neki.

2015. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne változna meg nem fényezni akaróm magam. De én egy nőért meg változtam , lehet hogy ne te leszel az neki akiért változni fog. Én azt mondom ne add könnyen , magad hadd küzdjön érted.
2015. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna!


ha átlag csaj vagy,nem változik meg...ha átlagon felüli a külsőd,akkor esetleg

2015. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" es ekkor mondta hogy mar nem akar kalandokat hanem komoly kapcsolatot " - szerintem ezt mondta az összes eddiginek is.


Gondolom ők se mind olyan lányok akik azért voltak vele, mert megbeszélték, hogy egy hónap, aztán viszlát

2015. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akinek fontos a hódítás, a nők gyűjtése az olyan is marad. Ritkán, nagyon ritkán előfordul, hogy változik. Az is lehet, hogy évekig így lesz és egy idő után tör ki belőle, hogy valamit elszalasztott.


Azt, hogy mennyire őszinte Neked kell eldöntened. Bármikor mondhatod neki, hogy egyenlőre nem hiszed és adjon időt. Ahogy az alatt viselkedik az sok mindent elárulhat, de biztosat nem tudom, hogy tudhatsz-e.



Jajj ez a szép külső.. ismerkedésnél fontos, sőt, elsődleges lehet, azonban párkapcsolathoz egy szép de más értékkel nem nagyon rendelkekző (fadarab, buta, stb.) nővel mit érsz?

2015. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A parom egy hosszu kapcsolata utan nagy csajozasba kezdett, engem is fel akart csipni. Akkor elhajtottam mert tudtam hogy csak egy estere kellenek neki. Kesobb tovabb ostromolt, legalabb fel evig kuzdott mire beadtam a derekam. Meg ekkor is ugy ereztem hogy nagy kockazatot vallalok.. Vegul bejott, nemsokara a 3. evet unnepeljuk.


Ennyibol meg biztos nem hinnek neki, de nem kizart hogy komolyan mondja. Kuzdjon csak.

2015. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!