Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendes, elég visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, elég visszahúzódó lány és egy menőbb, nőfaló típusú férfi közt lehet valami?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, főleg attól függ a lány mennyire vonzó. :)
2015. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amennyiben a lány mégsem olyan visszafogott és a férfi kihozza belőle a nőstényördögöt akkor lehet.. no meg ha a csaj elviseli, hogy nem csak ő van..

Ezek nélkül csak az izzadság lehet kettejük közt.

2015. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szex igen, ha az a csajnak megfelel. Az ilyen pasi úgyis több vasat tart a tűzbe, és pofára fogja ejteni.
2015. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Aztán jöhetsz vissza sírni, hogy mekkora szemetek a férfiak...
2015. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te leszel az aki megvaltoztatja. A többi nőt ezentul fokhagymafuzerrel fogja elriasztani,csinal neked 4 cuki gyereket aztan lfelejti a "szex" szo fogalmat is es 70 evig egyutt fogtok elni.
2015. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, nekem is sikerült felkeltenem egy ilyen férfi figyelmét, pedig én aztán tényleg elég csendes, vsszahúzódó vagyok. Hosszú hónapokon keresztül beszélgettünk, minden szuper volt, egy idő után ölelgetett, puszilgatott, majd kibújt a szög a zsákból és kerek-perec megmondta, hogy neki nincs szüksége kapcsolatra, csak esetleg "barátság extrákkal" jöhet szóba, szeret, de csak barátként stb. a szokásos szövegek. Mondanom sem kell, hogy nem mentem bele; utólag azt mondom, tapasztalatnak jó volt, de ne áltasd magad, egy menő, nőfaló típusnak tényleg a bulizós, pörgős, nagyhangú csajszi kell, rövid ideig kötöttséges nélkül, ez nem hibáztatás, csak az igazság, hosszú távon zavarni fogja a nyugodtságod és csendességed.
2015. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50 dolog lehet. A szürke ötven árnyalata
2015. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát hogyha nőfaló, akkor lehet, hogy téged is "felfal", megválaszoltad a kérdésed, nem?
2015. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!