Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van vagy tényleg tipikus nő voltam? 20f

Figyelt kérdés

Utobbi idoben eljartam kondizni és a barátnőm kérdezte h miert. Mondtam neki hogy utálom h jobb teste van, mint nekem es majd büszkén akarok mellette fesziteni a strandon. ( nyilvan nem ezert kezdtem el, csak részben, ezert ne is oltsatok). Erre o teljes mértékben helyeselt es igazat adott, amira picit beragtam.


Tudom h en mondtam es igaza is van de En is megd ugnam Emma Watsont meg se mondom neki. Neki legyek mar igy is jo, massal meg ne foglalkozzon.


2015. febr. 27. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nő voltál...
2015. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, viszont ne a barátnődet okold ez miatt. Te hoztad fel... igazat adott neked, így legyen ez inkább ösztönzés, mint probléma.
2015. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan így is jó vagy neki, egyszerűen tetszik neki az, hogy még jobban akarsz kinézni plusz az egészségnek sem árt, ha sportolsz, nem kell egyből rosszra gondolni.
2015. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
úristen de idegesítő lehetsz...még egy kis nyafogó hangot kéne begyakorolnod -.-
2015. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán az van, hogy megpróbált támogatni a döntésedben, amihez te magad adtad az indokot, így ne csodálkozz, hogy a kezébe adott kapaszkodóba kapaszkodik...szerintem kicsit túlreagáltad...29F
2015. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy igaza van és helyeseltél, mért rágtál be? Eddig is veled volt, amíg nem gyúrtál, vagy nem? Tehát elfogadott úgy, ahogy vagy. Ahogy írod Te is megnézed a jobb nőket. Mért ne helyeselt volna? Ne csak a nő erölködjön és formálja a testét, a partnertől is elvárható ugyanez. Ha ezen kiakadsz, nem vagy 100-as.
2015. febr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ööö.. tehát számodra gáz a barátnőd:

1. mert szeretné, ha jobban néznél ki, bár előtte is szeretett úgy ahogy voltál

2. mert őszinte


Sajnálom őt ismeretlenül is.

2015. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!