Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet féltékeny a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet féltékeny a barátom a férfi példaképeimre?

Figyelt kérdés
Sokat áradozok róluk neki. A személyi edzőmre, aki jóképű, fiatal, és nagyon izmos. Vele viszonylag jóban vagyok. Facebookon néha szoktunk beszélgetni, meg ha összefutunk mindig csevegünk vagy sétálunk, de direkt sosem találkozunk. A másik az angol tanárom. Van vagy 60 éves, és kövér, de szinte rajongok érte. Rengeteget tanultam tőle, órák után néha odamegyek hozzá beszélgetni. Ő segített a nyelvvizsgámban, felkészít emelt érettségire, és volt olyan hogy végigbeszéltük a matekórámat, és azt mondja, hogy ne érdekelje, mert leigazolja nekem. De amúgy másokkal is ilyen. Utána jönnek a kedvenc íróim, akikről folyton mesélek nekik. Capote, Wilde, és Mikszáth a kedvenceim. Egyszer szóbakerülnek, be nem áll a szám. Egyszer megsértődött, és azt mondta, hogy miért nem keresek egy nyelvzseni irodalmárt, aki hobbi szintén még fitnesszedző is. Lehet, hogy túlzásba viszem? De hogy lehet valaki féltékeny egy öreg pasira meg néhány halott íróra?
2015. febr. 27. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"De hogy lehet valaki féltékeny egy öreg pasira meg néhány halott íróra?"


"A személyi edzőmre, aki jóképű, fiatal, és nagyon izmos"


Te elolvasod, amit írsz?

2015. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azt, hogy jól néz ki, teljesen objektív szemmel írtam le. Mondjuk azt megértem, hogy rá féltékeny, de nem is találkozunk a konditermen kívül. De SZERETEM a páromat, és sosem csalnám meg. És a pasival ( ő is vagy 10-15 évvel idősebb nálam) nem jönnék össze ( mondjuk nem is próbálkozott soha,ezt mindig elmondom a barátomnak) mert Ő az edzőm.

Azért rajongok érte, mert "segít". Vagy mint az angoltanáromért, mert ő is "segít"

2015. febr. 27. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen objektív módon nedvesedsz rá gondolom. Mi lenne, ha nem áradoznál izmosabb, jóképűbb férfiakról a faszidnak? Tartsd ezt meg a barátnőidnek.

Gondolom te se örülnél, ha más, szexibb csajokról mesélne folyton.

2015. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem azért áradozok róla, mert jól néz ki, hanem neki köszönhetően ÉN nézek ki jól :P

Viccet félretéve, én őt a tudásáért tisztelem. Ha csúnya lenne, akkor is áradoznék róla, mert az ő programjának köszönhetem, hogy fejlődött az erőnlétem meg az állóképességem.

2015. febr. 27. 13:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom a férfi példaképem. ... és ha mégis lenne valaki más pasi aki 'példaképem' lenne, nem áradoznék róla a barátomnak. Nyilván olyan fiúval jön össze egy lány, akiben mindent szeret (szerintem). Forditott esetben neked hogy esne? mindig gondolj arra, hogy neked milyen lenne, ha ő csinálná ezt? nem hiszem, hogy örülnél neki, ha a tanárnő leigazolna neki egy órát amit végig dumáltak, ha mindig egy csinos, sportos, gyönyörű lányról dimálna, h hű ő olyan jó....te is úgy éreznéd, hogy nem vagy neki elég jó, nemde?
2015. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy áradozok neki az anyámról, aki mindig mellém áll, a legjobb barátnőmről, aki annyira vicces, hogy akár a dumaszínházban is felléphetne. Mindig mesélek neki egy vicces sztorit róla vagy egy jó beszólását. Az uncsitesóm meg isteni szakács, őt is mindig dicsérem. Amúgy a személyi edzőmről sosem mondom, h hú milyen jó pasi, hanem hogy egy zseni, milyen durva nehéz edzésprogramokat talál ki, egy csomó mindent tanulok tőle a táplálkozásról, hogy hogyan kell futni, milyen ruha a legalkalmasabb a sportoláshoz. Hogy az az érzés, amikor a testzsíromat méri, és csökkent 3%-al. Nem kéne, hogy "Péternek" nevezzék, nevezhetnék akár "Magdinak" is, akkor is így tisztelném
2015. febr. 27. 13:46
 7/12 A kérdező kommentje:
De a barátom nem író, nem nyelvzseni, és nem sportos, akkor nem mondhatom róla, hogy te olyan jókat írsz, vagy te olyan beszélsz angolul, vagy milyen gyorsan futsz
2015. febr. 27. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami jót azért mondhatnál a barátodról is, azon kívül, hogy szereted :D Szarul eshet ez neki...
2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na itt a baj. 'a barátom nem iró..' stb. 'nem mondhatok róla olya, hogy jól irsz'...Jobban örülnél ha a pasid iró lenne?..Ez a baj. A barátodról is áradozz neki. Lehet nem iró, nem mondhatod neki, hogy hű de jók az irásaid, de valamiért csak szereted nem?...akkor vele foglalkozz, ha vele vagy, ne azzal, hogy milyen jó ezdéstervet adott az edződ..
2015. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És mi az amit mondasz RÓLA? Kinek mikor és miért áradozol róla? Úgy értem, hogy amiről ő is tud? Az egyik okos, a másik csak simán zseni a harmadik meg egyenesen kolosszálisfantörpikusésutolérhetetlen. Mi marad a pasidnak? Jó az ágyban és kész, vagy mi?


Szerintem nincsen ezekkel a dolgokkal alapvetően semmi baj. Ilyen kis lelkesedős vagy. Viszont mindennek van helye ÉS ideje. Valószínűleg időben többet időt töltesz a példaképeidre, mint amit ő szeretne a közös időtökből ezeknek a számodra fantasztikus, neki nem annyira érdekes -sőt lassan unalmassá váló- embereknek adni. Behozol a lakásba, az ágyba, a közös reggelizésbe harmadik személyeket a helyett, hogy azt mondanád milyen fantasztikus vagy drágám! Kényeztesd, dícsérd többet, jóval többet mint a többieket összesen és akkor nem lesz gond, akkor elfér az edző és Wilde is az életetekben.

2015. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!