Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet féltékeny a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet féltékeny a barátom a férfi példaképeimre?

Figyelt kérdés
Sokat áradozok róluk neki. A személyi edzőmre, aki jóképű, fiatal, és nagyon izmos. Vele viszonylag jóban vagyok. Facebookon néha szoktunk beszélgetni, meg ha összefutunk mindig csevegünk vagy sétálunk, de direkt sosem találkozunk. A másik az angol tanárom. Van vagy 60 éves, és kövér, de szinte rajongok érte. Rengeteget tanultam tőle, órák után néha odamegyek hozzá beszélgetni. Ő segített a nyelvvizsgámban, felkészít emelt érettségire, és volt olyan hogy végigbeszéltük a matekórámat, és azt mondja, hogy ne érdekelje, mert leigazolja nekem. De amúgy másokkal is ilyen. Utána jönnek a kedvenc íróim, akikről folyton mesélek nekik. Capote, Wilde, és Mikszáth a kedvenceim. Egyszer szóbakerülnek, be nem áll a szám. Egyszer megsértődött, és azt mondta, hogy miért nem keresek egy nyelvzseni irodalmárt, aki hobbi szintén még fitnesszedző is. Lehet, hogy túlzásba viszem? De hogy lehet valaki féltékeny egy öreg pasira meg néhány halott íróra?
2015. febr. 27. 13:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A barátom figyelmes, házias, jó a humorérzéke, feltalálja magát szinte minden helyzetben, imádja az állatokat, és szintén jól főz ( egy pasinál ez nagy szó!). Amúgy nagyon kedves, figyelmes, és toleráns, és mindenkinek mondom, hogy összeteszem érte a kezemet. DE ha választanom kell, hogy tőle vagy a személyi edzőmtől fogadok el táplálkozási tanácsokat, akkor az edzőmet választom. Vagy ha egy versről kérek tanácsot, akkor apám haverját kérdezem, meg aki irodalomtanár, nem pedig őt. Nem attól kérek tanácsot, akit jobban szeretek, hanem aki jobban ért valamihez. És a barátom ezeken is meg szokott sértődni. Hogy ha problémám van valamivel, miért nem hozzá fordulok.
2015. febr. 27. 14:40
 12/12 PearlDiver ***** válasza:

Egyrészt tök jó, hogy ilyen pozitív, energikus vidám személyiség vagy, maradj is ilyen. De a kommunikációdon még csiszolhatnál. Próbáld figyelembe venni a barátod önérzetét, ami férfiaknál elég kritikus dolog. Szükségünk van arra, hogy fontosnak, erősnek és pótolhatatlannak érezzük magunkat a barátnőnk szemében. Ha folyamatosan más férfiak dícséretét kéne hallgatnom, én is eléggé frusztrált lennék...

Próbáld úgy finomítani a kommunikációdat, hogy egyensúlyban maradjon a felé és a más irányba való rajongásod. Szereteted akármennyire, ha ő mást érez, akkor tök érthető hogy rossz neki.

2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!