Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a srác?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam alig szól hozzám, egymás közelében alig néz a szemembe. (Bár a többi lánynál is azt vettem észre, hogy alig néz a szemükbe.) Egyik haverommal szokott dumálni, de hozzám alig, sőt nem is szól pedig ott vagyok. De ha távolabb áll, mondjuk az osztály egyik felében, olykor észre veszem, hogy figyel.

18L


2015. febr. 27. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Lehet tetszel neki, de nem elég bátor ahhoz ,hogy hozzád szóljon, vagy egyszerűen bátortalan a lányoknál.Ha neked is tetszik akkor inkább te szólítsd meg :)
2015. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félénk. Szégyenlős a lányokkal szemben. Próbálj meg egy beszélgetést kezdeményezni vele. Valószínűleg csak néhány szavas mondatokban fog majd válaszolni.

Egyébként én is ilyen voltam/talán még vagyok is egy kicsit. :)

Viszont, ha figyel téged akkor valószínűleg tetszel neki.

2015. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös oka nincs.
2015. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert olyan mint én ITP-S
2015. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!