Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Hello. 31 éves vagyok feleségem 39. Van egy 3.5 éves kisfiunk. Régen minden másnap "együtt voltunk" most meg csak kb heti 1 szer de az is szar. Ugy dug velem mintha muszályból kéne csinálni. Bocsi "hölgy olvasók" ha alpári vagyok de már minden nap iszok hogy el tudjam viselni ezt a csapnivaló házasságot. Amugy rendes féj vagyok. Nemverem a feleségem, nem kiabálok vele, megvan mindenünk autók, ház, nyaraló, egésszé, állítólag én is jóképű vagyok meg rendes férj is, dolgozom rendesen viszem őket mindenfelé amerre menni akarnak mindent megadok neki mégsem kellek neki. 31 éves vagyok tele tesztoszteronnal én ezt nem bírom ki hogy a feleségem nem foglalkozik velem. Mitévő legyek?

2015. febr. 27. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nők...
2015. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nők... Ennyi???
2015. febr. 27. 23:01
 3/22 anonim ***** válasza:

Leg először is ne igyál minden nap.

Az igencsak lehangoló tud lenni a másik számára.

Próbálj életet vinni a szexbe, beszélj vele, és próbáljatok ki új dolgokat, ami mindkettőtöknek bejön.

Szerepjáték, enyhe dominásat, vagy társast stb....

Annyi lehetőség van, légy már kicsit kreatívabb!

2015. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről feltétlen. próbáld meg megtudni mi az ami kielégítené vágyait. dobd be magad. a legfontosabb, hogy tényleg ne igyál mert valószínűleg ezzel tettél állandóvá egy csupán átmeneti állapotot. simán fel lehet frissíteni a szexuális életeteket. Mondj el neki minden amit gondolsz. Legyetek nyitottak mindenre. :)
2015. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem jutunk el addíg hogy bemenjünk a hálószobába együtt. Kijelenti hogy fáradt ha mégis eröltetm akkor szemét vagyok meg kapok egy olyan dugást amire azt mondom hogy bár csak néztem volna inkább tv-t.
2015. febr. 27. 23:08
 6/22 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla. Kb 1 napíg helyrejön utána megint buta. Számtalanszor átbeszéltük már. Ha nem iszom akkor is ilyen. Mikor nem ittam elötte is ilyen volt. Mintha irtózna a szex minden formályától. Pedíg sportolok is már 10 éve abszolut jó alakom van, szálkás vagyok. Nem értem mi a baja.
2015. febr. 27. 23:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a jobbik eset írom, remélem hogy nem csal meg.. Bár elég valószínűtlen, hiszen mindent megadsz neki, fiatalabb vagy, sportos, közös gyereketek van stb.. Legyen szerintem az, hogy nem beszélgetsz vele erről egy darabig. Ne is erőltesd, próbáld ki hogy nem nyúlsz hozzá egy darabig és nézd meg hogy milyen érzést vált ki belőle. Biztosan észreveszi majd, furcsálni fogja.. Lehet hogy csak arra vágyik hogy kiéheztesd..
2015. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Á.... lazíts ember szerintem az én szüleim már évek óta nem voltak együtt, de még csak csókolózni sem láttam őket. na EZ gáz.
2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
100℅ hogy nem csal meg. Egy munkahelyen dolgozunk ugyanazon időben. Ott lakunk ahol a munkahelyünk van, utána nem megy sehova. Tudok minden percéről nem mintha nyomoznék utána.
2015. febr. 27. 23:27
 10/22 anonim ***** válasza:
Valami újításra van szükség. Esetleg valami romantikus 7vége. Kettesben elmehetnétek valahova. Esetleg legyél kicsit empatikusabb vele. Érdeklődj miért ilyen feszült és kedvetlen? Mit tehetnél, hogy jobban érezze magát?
2015. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!