Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek egy fiunak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy fiunak sem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még soha nem volt barátom.Nem értem!A báttyám barátai szerint "jó nő" vagyok (mondjuk szerintem ez túlzás mert az alakom korán sem tökéletes de ezt sem gondolnám vállalhatatlannak).Mégis akkor mi a baj velem??
2015. febr. 15. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ki tudja.
2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Adsz egyáltalán valami jeleket, mosolyogsz, vagy csak vársz a fiúkra?
2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Azt gondolom, hogy neked már késő. Tizenhat évesen még nem volt senkid, biztos, hogy most már soha nem is lesz.
2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

*bátyám (bocs)

Hm, lássuk csak: nyitott vagy? Érdeklődő? Cserfes? Humoros? Ha ezek közül egyik sincs meg benned, pótold. :P

2015. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kép? Talán segítene.
2015. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 skorps válasza:
Szerintem nem a külsővel van a gond. Lehet hogy a természeted nem tetszik nekik. Az meg baromság hogy soha nem lesz fiúd. Csak rajtad múlik a dolog.Ha mosolyogsz, és barátságos vagy velük, akkor megkedvelnek, és lesz aki szerelmes lesz beléd.Nem szabad feladni.
2015. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Soha nem volt barátod. Már 16 évesen soha? És mi van azokkal, akik 35 évesen még nem is csókolóztak?


Eljön még a te időd is.

2015. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1. Mert valami gáz van veled fejben.

2. Kellesz, csak nem veszed észre, mert nem elég jóképű az illető.

2015. febr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen mosolygok:)

nem vagyok éppenséggel cserfes de nem gondolnám hogy ez olyan nagy baj lenne.Vagy mégis?

Nem gondolom azt,hogy számomra már nincs remény egyszerűen csak furcsállom a dolgot.

És egyébként volt már olyan srác aki tetszett nekem és nem volt az a kimondottan "jóképű" srác szóval még ez a része sem áll fenn.

2015. febr. 15. 15:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Lehet,hogy épp te lennél az a lány,aki nekem kell:D
2015. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!