Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Hello. 31 éves vagyok feleségem 39. Van egy 3.5 éves kisfiunk. Régen minden másnap "együtt voltunk" most meg csak kb heti 1 szer de az is szar. Ugy dug velem mintha muszályból kéne csinálni. Bocsi "hölgy olvasók" ha alpári vagyok de már minden nap iszok hogy el tudjam viselni ezt a csapnivaló házasságot. Amugy rendes féj vagyok. Nemverem a feleségem, nem kiabálok vele, megvan mindenünk autók, ház, nyaraló, egésszé, állítólag én is jóképű vagyok meg rendes férj is, dolgozom rendesen viszem őket mindenfelé amerre menni akarnak mindent megadok neki mégsem kellek neki. 31 éves vagyok tele tesztoszteronnal én ezt nem bírom ki hogy a feleségem nem foglalkozik velem. Mitévő legyek?

2015. febr. 27. 22:58
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
7. Az a szüleid dolga! Sajnálom őket ha ilyen frigid-ek. Én viszont fullon vagyok tesztoszteronnal, szexuális vágyakkal. Megmondom kajakra naponta többször is együtt lennék a feleségemmel csak jó ha heti 1szer engedi magát. Ezt már nem bírom sokáig, kezdek becsavarodni. Munkehelyemen agresszív vagyok, jönnek rám a pattnások, csak a sexen jár az eszem, mikor felkelel brutális merevedéseim vannak, amiket "megfolyós" álmok kísérnek éjszaka. Szintén elnézést a hölgy olvasóktól hogy ilyen őszinte vagyok de pár férfitársam tudja miről beszélek.
2015. febr. 27. 23:37
 12/22 A kérdező kommentje:
10. Mindent próbáltam amiket írtál, teljesen elzárkózik mindentől.
2015. febr. 27. 23:39
 13/22 anonim ***** válasza:

nem szoktad kiverni? fantáziálgatni más nőkről? az én barátom ezt teszi... mondjuk mi nem élünk együtt, még fiatalabbak vagyunk.

na mind1 amúgy meg még azt tanácsolnám hogy gondolkozz el kicsit, menj vissza a múltba. Történt e valami olyan, ami hatással lehet a szexuális életetekre? ha igen mi..

2015. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolso: szerintem ha nekem kell kiverni amikor "párkapcsolatban" vagyok az elég elszomorító. Hülyén jönne ki a dolog.
2015. febr. 27. 23:54
 15/22 anonim ***** válasza:
irány a szexuálpszichológus
2015. febr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Sz.ban vagy. Ugyanígy voltam én is a te korodban. Csak az én feleségem egyidős, és 2 gyerek van.

Majd 35 évesen észrevettem, hogy már nem kell mindennap kivernem. Még örültem is neki, hogy csitult a vágyam. Mára 2 évvel később se merevedésem, se szexuális vágyam nincs. Amikor rádöbbentem, hogy nagy a baj, én megcsaltam, mert nem hagyott más lehetőséget. De az is csak arra volt jó, hogy még jobban összetörjek. Egy szenvedélyes, szép, feleséggel jöttem össze. Nagyon jó lett volna vele, ha működött volna rendesen a péniszem. Nem merek elválni tőle, mert lógóval nem kellek senki más nőnek. Közben még egy cm-el összébb is ment, mert van, hogy hónapokig nincs merevedés. Ha már nagyon "rosszul" vagyok (2 havonta) lankadtan kiverem, max 1 perc az egész, és két hónapig megint elvagyok. Egy évvel ezelőttig én abszolút antialkoholista voltam.

Hogy mitévő legyél? Visszakérdezek. Szeretnél az én sorsomra jutni? A többit tudod. Tudom, hogy nehéz elfogadni, és főleg nehéz lépni. Én is sokat haboztam, és már bánom. Ja és a feleségem azóta sem próbál "javulni".

2015. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: Miből gondolod, hogy ez amiatt történt mert nem szexeltél? Öregedés és egyéb az oka. Jó, persze, a stressz is közbejátszik ami valszeg onnan jött hogy nem volt szex.. na mindegy különben nem az előző véleménye miatt, hanem a kérdező érdekében mondom. Ha tényleg nem fekszik le veled, hát feküdj le valaki mással!
2015. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vered, van autó meg ház, nem jelenti azt, hogy rendes férj vagy, már ne is haragudj, azt, hogy jó társ vagy, azt sem....

Megkérdezed, milyen napja volt, megleped néha minimális figyelmességekkel, küldesz olyan SMS-t ami bizonyítja, hogy szereted, mellette állsz, stb... Foglalkozol a gyerekkel normálisan, segítesz a feleségednek????

2015. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt leírtad, hogy te nagyon jól nézel ki. De ő magáról mit gondol? Nem lehet, hogy gondok vannak az önértékelésével és valójában azért nem akar lefeküdni veled, mert nem tudja elfogadni magát? Egy fiatal állítólag jóképű férje van, ő hamarosan 40 lesz, valamint "nemrég" szült. Nem lehet, hogy csak ez a baj?
2015. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Fiammal tényleg nem tudok sokat foglalkozni a munkám miatt. Az én szememben gyönyörű a feleségem, nem érdekel hogy hány éves. Megcsalni semmiképp sem akarom mert szeretem.
2015. febr. 28. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!