Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem kellek a feleségemnek?

Figyelt kérdés
Hello. 31 éves vagyok feleségem 39. Van egy 3.5 éves kisfiunk. Régen minden másnap "együtt voltunk" most meg csak kb heti 1 szer de az is szar. Ugy dug velem mintha muszályból kéne csinálni. Bocsi "hölgy olvasók" ha alpári vagyok de már minden nap iszok hogy el tudjam viselni ezt a csapnivaló házasságot. Amugy rendes féj vagyok. Nemverem a feleségem, nem kiabálok vele, megvan mindenünk autók, ház, nyaraló, egésszé, állítólag én is jóképű vagyok meg rendes férj is, dolgozom rendesen viszem őket mindenfelé amerre menni akarnak mindent megadok neki mégsem kellek neki. 31 éves vagyok tele tesztoszteronnal én ezt nem bírom ki hogy a feleségem nem foglalkozik velem. Mitévő legyek?

2015. febr. 27. 22:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ja és meg szoktam lepni, segítek neki, megkérdezem hogy milyen napja volt sms-t nem írok neki hanem face-n udvarolok neki.
2015. febr. 28. 20:58
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, ezt nagyon megsz...vtad. Elvakult vagy a rózsaszín ködtől. Már előre sajnállak. Legalább annyira rá..ol, mint én.
2015. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!