Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogy tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy tudnám elfelejteni a barátomnak?

Figyelt kérdés
A történet annyi hogy a barátommal fél éve vagyunk együtt.Először csak barátok voltunk mivel külföldön él es nagyon keveset tudunk találkozni.De szeptemberben összejöttünk es 3 hónappal ezelőtt egy nagyon szép lány bejelölte a barátomat és rá is irt. Ezt a barátom elmondta és csak röhögtünk rajta és megigérte hogy nem beszél vele soha többet.Majd eltelt egy hónap és lett egy új osztálytársam (fiú) akivel nagyon jóba lettünk. ezt valamelyik osztálytársam leírta facebookon a barátomnak aki felhozta a témát es veszekedés lett belőlle. Annyira megharagudott hogy szakítottunk. Szörnyen éreztem magam ahogy minden nap hozzámvágta hogy én megcsalom. Rengeteget sírtam miatta aztán egy héttel később megbeszéltünk mindent és megadtuk egymásnak a facebook jelszavunkat. Hogy jobban megbízzunk a másikban..a barátom uzenetei kozott ott volt az a lány akinél megigerte hogy tobbet nem beszél. hazudott. Végig beszéltek es nem is akárhogy, a barátom minden mondatába bókolt es irta h szereti es ennyire még nem szeretett senkit!! Teljesen kiakadtam. összevesztünk, de megbocsájtottam neki de bennem van az hogy hazudott és képes volt velem szakítani a semmiért mikor ő végig "megcsalt" azzal a lánnyal. Mindig felhozom és érzem hogy ez miatt elveszítem de nem megy. Nem tudom megbocsájtani.Szerintetek szakítsak vagy meg lehet még javítani? Szeretem.
2015. febr. 27. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakits
2015. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a pi..ába, nem fog megjavúlni, sosem lesz már meg a bizalom, úgy meg nincs értelme.
2015. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts, mert a bizalom ugrott és nem tisztelt téged. Mindig ezen rágódnál és ez csak még jobban megmérgezné a kapcsolatot.
2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakíts,szeresse a csajt,akin kivül senkit nem szeretett úgy mimt a csajt.Én már akkos dobtam volna azt a szánalmat,mikor kiderült hogy beszélt vele,nem is akárhogy...
2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
egyszer megtette.. újra és újra megfogja csinálni.. tipikus.. én hagynám a fenébe..:) szereted? csak azert pl. nekem nemkéne pasi, hogy csak legyen/van alapon..:)
2015. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem jó, ha a pár ilyen távol van egymástól s nincs lehetőség találkozásra, személyes kontaktusra. Bele se kellett volna menned, a többi meg még hab a tortán. Felejtsd el. Amit művelt abból látszik neki ez nem fekszik, neki kell a kihívás, stb..
2015. febr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez egy p.öcs. Öcsém, és még megadja a Facebook jelszavát annak érdekében, hogy jobban megbízzatok egymásban... Nagyon gáz.
2015. febr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van már megbocsájtanom se kellett volna. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 28. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen hatással tud itt lenni pár idegen a másikra, az már félelmetes
2015. márc. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!