Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratomnak meghalt az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak meghalt az egyik közeli hozzatartozoja és nem hivott hogy menjek el vele . Miért nem hiv?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Te is felajánlhatod, nem?
2015. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt csak a barátod tudja.

Egyébként előfordulhat, hogy csak egy kisebb, szűkkörű szertartás lesz. És tényleg csak a legközelebbi hozzátartozókat hívják.

2015. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy sírni lásd.
2015. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az egyik volt bnőm apjának a temetésére nem mentem el, pedig hívott. Nem akartam úgy látni a családot h sírnak, túl sokáig maradt volna meg bennem egy ilyen kép és rontotta volna a kapcsolatunkat. Én így éreztem. Neki meg szüksége lett volna akkor vkire. Na ekkor mi lett volna a helyes út? Lehet h rossz utat választottam?
2015. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet praktikus oka.


Csak egy példa: vidéki nagyszülő temetése után több órás halotti torra 20 főt tudnak max. leültetni asztalhoz, és mondjuk van 5 huszonéves még nem házas unoka. Nem opció az sem hogy unoka párja csak temetésre menne, utána haza, mert ez aránytalanul nehezen lenne kivitelezhető (egy autó, távoli helyen rossz tömegközlekedés, stb.)


Ezért megegyeztek, hogy egyik unoka sem hozza a párját, mert +5 fő már sok lenne, ha meg csak egy-kettő párja jönne el, a többié meg nem, az meg kibeszélésre adhatna okot.

2015. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert családi/magán probléma és nem tartozik a szexpartnerekre?
2015. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!