Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan dühített fel a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan dühített fel a párom öccse? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor egyszer náluk voltunk odajött hozzám és megkérdezte hogy "A te anyukád tényleg nem tud főzni?" Gúnyos hangon, ércelődve. Persze úgy hogy mindenki hallja. Igen, bármilyen meglepő, én sajnos-nem sajnos így nőttem fel, mamám szokott nekem főzni, anya nem tud sok mindent meg nem is szeret. És erre ezt kapom a 14 éves öccsétől röhögve. Hát nagyon nem esett jól. Mondjuk az ő anyja szakácsnő, lehet hogy így egyszerűbb az élet... Szóval szerintetek jogos? Nem értem mi jogon bírálja az anyámat, amikor még életében nem látta! Náluk mindenki tud főzni, de nem lehet mindenki "tökéletes"...
2015. febr. 28. 02:00
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyeneket leginkább egy-egy frappáns visszaszólással lehet elintézni.

pl: Tényleg nem, de téged se perc alatt becsomagolna néhány helyes kis befőttes üvegbe.

Ha fölháborodsz vagy dühöngeni kezdesz, azon még jól is szórakoznak.

2015. febr. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Én erre a kérdésre kérdéssel válaszoltam volna.

- A te anyukád meg nem tudott illemet nevelni beléd??

2015. febr. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Ezt nem magatol mondja. hallja a csaladban, tuti, hogy a szakacsnotol. Egy 14 eves letojja, hogy ki tud es ki nem fozni.

14 eves gyerek, tele dumaval, azt hiszi, hogy jol pofizik.

Nyugodtan meg kell neki mondani, hogy remeled az edesanyukaja, mint szakacs, tanitgatja fozni.

2015. febr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezt Te komolyan felvrmeszed?????
2015. febr. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
És pontosan mi is ezzel a probléma? Ez az igazság, nem? Mi a dühítő benne? Egyáltalán mit kell vele foglalkozni? Ha nem vagy több mint 16, elfogadható, de afelett nevetséges.
2015. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha anyukád nem tud főzni, az elég szomorú. Ebben az esetben igaza van a sógorodnak. Az igazságon pedig nem lehet megsértődni.
2015. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!