Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők most komolyan miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők most komolyan miért nem lehet őszintén megmondani mi a helyzet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ha véget akartok vetni a kapcsolatnak akkor mért kell mellébeszélni hogy legyen szünet meg kevesebbet találkozunk, több időt akartok tölteni a barátokkal, többet akartok bulizni meg ilyesmi ahelyett hogy frankón közölnétek hogy (szia van másik)
2015. febr. 28. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha mégsem jön össze a másikkal, akkor még ideiglenesen ott vagy te. Amíg nem talál valakit.
2015. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez elèg szemét dolog!
2015. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Úgy van ,ahogy az első mondja. Én ezt a hasznos/nem hasznos válasz értékelést alapból megszüntetném, mert annyi IQ betyár, és álszent van az oldalon, hogy egyszerűen semmi haszna nincs a dolognak.
2015. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocs elfelejtettem oda írni hogy tisztelet a kivételnek, csak sajna egyet sem ismerek!:(
2015. febr. 28. 07:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Látom kérdező te is DENIZ-t hallgatsz:D

Egyébként egyet értek a kérdéssel, a legtöbb nő ilyen.

2015. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most hogy így felemlítetted tényleg benne van az egyik számában!:) észre se vettem.
2015. febr. 28. 07:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért a nők? Én férfi vagyok, de én is így szoktam elköszönni egy kapcsolat végén. Oké, szerinted mit mondjak a lányoknak?


A-lehetőségek, vagyis az igazság:

-már nem élvezem úgy a baszást veled, mint régen

-tegnap keféltem az új lánnyal és ezerszer jobb, mint te

-elhíztál

-találtam egy szebbet


B-lehetőségek, a másikat nem megbántó hazugságok:

-legyen szünet

-találkozzunk kevesebbet

-most gondolkodnom kell

-nem veled van a baj


Én inkább a B listából szoktam mondani.

2015. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Mert nők, ennélfogva képtelenek az őszinteségre.
2015. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ez ugyanúgy jellemző a férfiakra.Úgy ahogy a 7-es mondja.Végül ha elmondod az igazat,akkor te leszel a rossz,így meg legalább egyenlően köszöntök el,nem sért meg,fájni fog,de így kell.Egyébként férfiak is csinálnak ilyet,velem is volt már számtalanszor.Míg én őszinte voltam,ő dobott és elkezdett minden egyes dolgot rám lökni,hogy én vagyok a hibás mindenben,de ő kezdettől fogva szerette az exét,akkor most kik az őszinték?
2015. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Anonymer válasza:
22%
Mert nincs lelkiismeretük
2015. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!