Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány a suliban akivel elkezdtünk kavarni, majdnem összejöttünk de meggondolta magát valamiért.

Beszélgettünk utána még egy ideig és azt mondta nem akar több fájdalmat okozni és hagyjuk egymást végleg.

Én ebbe belementem, egy darabig rám sem nézett és én se rá, de tegnap egész nap nézett és mosolygott rám -_-

Én akkor nagyon beleszerettem és rossz volt hogy nem lett semmi, de mostmár leszarom az egészet.

Mondjam meg neki hogy rám se nézzen többet és menjen a francba? Én nem akarok már semmit tőle...


2015. febr. 21. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak nézd levegőnek, akkor biztosan leszűri, hogy mi van.
2015. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagy valószínüsséggel akkor talált valaki mást, akit érdekesebbnek talált, most meg már nincs elérhető közelben, vagy a csávó lerázta ezért kacsingat vissza rád. Zavard el, és mond, hogy hagyjon téged.
2015. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!