Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a sértődésem?

Figyelt kérdés

Kb.5-6 hónapja szakítottam egy fiúval,aki nagyon durván kicseszett velem,átvert stb.Van egy fiu haverom,akivel jó volt a kapcsolatom az exem előtt,de csak haverok voltunk.

Na szóval,mikor még együtt voltunk a barátommal,megismerte a fiú haveromat is.Azóta alig beszélt velem,mikor jöttünk haza,akkoris a fiú haverom behajtott elé és nekem egyáltalán nem köszönt,pedig szülinapom volt akkor.Rögtön lepacsiztak,megbeszélték hogy találkoznak,elment a haverom hozzá és pont a barátomnak hajtogatta hogy én mennyire idegesítő vagyok,parancsolgatok,ez nekem picit rosszul esett.Aztán megbeszéltük.Később barátom szakított velem,durván,átvert,nagyon fájt amit tett.Elmondtam a haveromnak is hogz mi történt.Még most is nagyon hiányzik,pedig tudom hogy egy paraszt és gyűlölöm is.Folyton ezt mondtam el fiu haveromnak hogy mennyire utálom és hiányzik.Erre pont ma kérdezte meg hogy nem yavar-e engem hogy még mindig beszél az exemmel.Én olyan mértékben ledöbbentem,hogy ő még hónapok óta beszél vele,mikor tudja hogy mennyire hiányzik és hogy fáj amit tett az exem.De ő még képes volt rákérdezni hogy zavar-e engem.Hát zavar,mert én nem beszélhetek vele.Jogosan bánt a dolog?


2015. febr. 28. 14:30
 1/8 CptTomato ***** válasza:
A barátoddal beszéld meg a dolgot, az exedhez meg semmi közöd azt csinál amit akar.
2015. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az exemhez tényleg semmi közöm,de a barátom még mindig hónapok óta beszél vele és felteszi a kérdést hogy zavar-e engem.Én aztondtam hogy "hát" erre ő- bocs hogy zavar-persze hogy zavar.
2015. febr. 28. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet igazságtalan leszek, de az exed téged bszott át, nem őt. Akkor mi a probléma?
2015. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen engem b..szott át nem őt,el is mondtam neki,ő meg hónapok óta beszél vele.Most mondjam meg hogy zavar?
2015. febr. 28. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki
2015. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki,de csak aztmondta hogy oké,hogy zavar nincs mit tenni.
2015. febr. 28. 14:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Most mit mondjak neki?
2015. febr. 28. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nincs mit tenni, akkor foglalkozz a legjobb barátjával, majd rádöbben hogy mit vesztett el ... :)
2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!