Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sajnos nincsenek olyan ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nincsenek olyan ismerőseim, vagy "barát"-nak mondható embekek akikkel el tudnék járni bárhová! Nagyon szomorú vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért tettem fel a kérdést,mert kíváncsi vagyok,h.mit javasoltok,vagy más is,van-e ilyen helyzetben,mint én! Pasim nincsen,baráti társaságom sose volt,erről biztos én is tehetek,nem tudom!Régen randiztam már normális pasival!Az a baj,h.ezt a dolgot sokáig kéne magyarázni,h.érthető legyen!Szóval tényleg nem járok sehová,de jó lenne,és nagyon szeretnék.....,mert nincs kivel!Most sajna anyagi gondjaim is vannak,de mikor nem volt,akkor se volt kivel....szóval!Nagyon sokat sírok emiatt,és nyugtatót is szedek! Légyszi olyanokat ne írjatok,h.lúzer,és szánalmas vagyok,mert nem erre vagyok kíváncsi!


2009. nov. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább részletezzed, minél többet mondasz el, annál többet tudunk mi is segíteni. ez így egy nagyon tág kérdés amit feltettél
2009. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár hozzátenném, hogy én inkább az elülős típusból vagyok. Nehezen veszem rá magam, hogy kimozduljak.
2009. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen cipőben járok... Az ikertesóm tele van "barinőkkel" akikhez én nagyon ritkán csapódok/hatok oda, engem is kínoz a magány. Gyerekkorunkban, fiatalabb korunkban nem egy jó baráti hangulatú faluba vagy kisvárosba születtünk, hanem egy megyeszékhelyre, ahol nehéz elmenni a szomszéd gyerekkel focizni, megszólítani az idegen gyerekeket. Az iskolában meg a 20 osztálytárs közül igen nehéz kiválasztani, aki lelkileg olyan mint te, ugyanazok a dolgok érdeklik. A tesóm egy lányiskolába ment, azaz nővérképző szakközépbe és azóta pezsgő a társasági élete talán...

Amióta elmentem angol tanfolyamra, a csoporttársaimmal nagyon a jó a kapcsolatom, együtt be is ülünk néha kávéra stb. Egyéni okokból nem erősítem csak a barátságot, amit ise nem szeretnék leírni, de a példám talán lelket önt beléd.

Haditerv a következő: menj tanfolyamra, sportolni (lovaglás, aerobik, karate), szóval olyan helyekre ahol csapat van, közösség. Talán melóhelyen is kötődnek jó barátságok! :)


25/L

2009. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hán éves vagy? Pont egy normális csajt keresek! :P

F/26

2009. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha Bp-i vagy, és gondolod, írj nekem, aztán majd meglátjuk.
2009. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,várom a továbbiakat!A legelsőnek: nem tudom ennél részletesebben leírni,személyesen el tudnám mondani mindenkienk,de így nem lehet! Ja bocsi nem írtam a kérdésbe:24 és fél éves vagyok,közelebb a 25-höz! És nem Pesten lakom.
2009. nov. 20. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!