Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nincsenek nők az ismerőseim...

Ha nincsenek nők az ismerőseim közt, akkor hol tudnék felszedni egy 30-35 év körüli teltkarcsú nőt?

Figyelt kérdés

Akár csak szexre.Ha többet akar,nekem az is megfelel.

23/F



2013. máj. 20. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
McDonalds, KFC
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Drágám, ez nem az ismerkedés helye. Mindenki tudja, hogy csak ezért írtad ki ezt a kérdést, mert különben a válasz rá: Bárhol, és ennél többet mi sem tudunk mondani.
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nlcafe
2013. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt a gyorséttermes sztereotípiát mikor felejtitek már el?
2013. máj. 20. 20:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Én teltkarcsú vagyok, egy szórakozóhelyen ismerkedtem meg a párommal, ahova egyedül mentem egy magányos estémen.


Egyedül is el lehet menni valahova, ahol megismerhetsz valakit, sokan járnak egyedül, aztán ott kialakulhat valami.


32/N

2013. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok,hogy hol és hogyan kezdjem.De ne szerepeljen benne egyik gyorsétterem se!

Lényeg,hogy hol lehet olyan nőket találni,akik szinglik és megfelelnek ezeknek a feltételeknek.

2013. máj. 20. 20:11
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha interneten szeretnél ismerkedni, akkor keress duci társkereső oldalakat.

Ha személyesen, akkor mindenképpen ki kell mozdulnod a lakásból, de azt már csak te tudhatod, hogy mik érdekelnek, milyen helyre mennél el, mi nem mondhatjuk meg neked.


Én, ahogyan már írtam is, egy szórakozóhelyre mentem le egyedül, ahol megismertem a páromat és már három éve együtt vagyunk.


Engem egyébként számtalan helyen le akartak már szólítani, legutóbb a buszon. Merj kezdeményezni!


32/N

2013. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szórakozóhelyeket nem csípem.Ott nem tudom hogy ismerkednek az emberek.Zaj van és nem lehet hallani a másik embert.

Mondjuk Pest elég nagy,de én pont a kihaltabb részén lakom és dolgozni is elég elhagyatott helyre járok,viszonylag korán.

Van ilyen,hogy duci társkereső?:D

A külsőmmel nincs gond,de nem ismerek nőket és emiatt nem tudom,hogy mit kezdjek.

2013. máj. 20. 20:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés?
2013. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!