Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az önbizalomhiányommal?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 14 éves fiú vagyok, és az ismerőseimnek, barátaimnak már mind volt minimum 1 barátnője. Én magamat nem is tartom szépnek, nem rég kezdtem el sportolni (box) és kicsit túlsúlyos is vagyok ( 90 kg, 180 cm magas ) és nem merek közelíteni, nagyjából senki felé se, a suliból barátaim nagyjából nincsenek, átmentem az előzőből a mostaniba, szóval a régi haverok ott maradtak, egy-kettővel tartottam a kapcsolatot, de ritkán értem rá skypen velük beszélni (erre majd később kitérek), emiatt már nem is hívnak ( mondjuk azóta ők is csak ritkán beszélnek egymással, tehát a gárda még kisebb darabokra szakadt), vagy ha én írok, akkor nem igazán válaszolna, lehet talán azt hiszik neheztelek rájuk valami miatt? Ja és ha valaki azt kérdezné hogy miért nem találkozok velük élőben, nos ez azért van, mert 11 km-re lakok tőlük, és ugye nem is járnak gyakran buszok,nem hívnak sehova, és tanodába járok ( amolyan tanszoba szerű hely, kikérdezik a leckét, néha gyakorlást is adnak, leellenőrzik a házi feladatot, segítenek ha nem értek valamit stb.)és ott este 5- fél 6 körül végzek. Ami ott volt, az miatt szerintem teljes személyiségtorzulás következett be nálam. 5-es ként kerültem oda, akkor teljesen vidám, barátkozós voltam, most meg visszahúzódó, kaffogós, folyton szorongok a semmi miatt, vagy álltalában a dolgozatok miatt, mert ott mindig jól lecsesztek ha valami nem jól sikerült. Ami még erre rátesz egy lapáttal( nem kinevetni), hogy volt egy vörös hajú csaj alsóban, akivel együtt ültem, és ő nagyon utált valamiért ( jó, akkor együgyű voltam pl ha csepegett az orrom a kezemmel töröltem le, tehát az én hibám is volt, na ilyenek mostanában már nincsenek) tőle pedig egy csomó mindent követeltek, ilyen- olyan versmondóversenyre járt, élvonalbeli tanuló volt, stb. A mostani sulimban nincsenek barátaim, mármint elvagyunk, de nem ugyan az. Nincs közös téma, az osztály 3/4-ét a foci érdekli amit én ki nem állhatok, hogy annyit beszélnek róla, van egy rocker, meg 2 akire úgy nem jellemző semmi, az egyik jó fej, a másik meg mindenkit csesztet, főleg azokat a lányokat akik bejönnek neki, ( csak hogy figyeljenek rá, néha én is ilyen kis ovis vagyok). Ja és ez a gyerek a padtársam. Köszönöm hogy végigolvastad, de szerintem ezt senki se fogja.
2015. márc. 1. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs neked semmi bajod...
2015. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amivel még kiegészíteném hogy én számítógépezni nagyon szeretek, van aki ezt kockaságnak, van aki gamer létnek hívja
2015. márc. 1. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a tanulásra, sportra és egy idô után majd kialakul. ;) Ne várd egybôl a változást, légy türelmes. :)
2015. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sportolj tovább, élvezd az életet. kerüld a drogot, drogosokat, mert abból nehezen kerülsz ki.
2015. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!