Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, hogy beken hagyjon a volt szereton?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy butasagot, es most nem tudom mit tegyek. Normalis valaszokat szeretnek.

Majdnem egy evig csaltam a felesegem, amit mar megbantam.

A baratnom terhes lett, bar allitolag gyogyszert szed, vegulis sikerult rabeszelni, hogy netartsa meg.

Most meg irogat es hivogat meg fenyegtozik, hogy mindent elmond a felesegemnek.

En letagadnek mindent, meg egy haverommal is megbeszeltem hogy mellem allna igazolna az igazam.

Valami tanacs, hogy leallitsam, lekoptassam!?


2014. szept. 5. 21:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb minden kiderül. Olyat én még nem láttam, ami ne tudódott volna ki.

Jobb lenne, ha te mondanád el a feleségednek. És megbeszélnétek, hogy miért alakult így.

A nő nem hiszem, hogy békén fog hagyni, nagyon elkeseredett és csalódott lehet, hogy el kellett vetetnie a babát. Ez nagyon megterhelő lehet lelkileg. Próbálj vele is normálisan beszélni. Mit szeretne? Gondolom, ezek után már ő sem akarná folytatni. A baba miatt, pedig kérj bocsánatot, legyél együtt érző.

2014. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évig tartott a viszony, akkor ott már kialakulhattak érzelmek is. Bármit is állítasz. Ha egy éven keresztűl csaltad a feleséged, akkor olyan nagyon nem szeretheted. Akkor most mi is van? Egyszerűen csak gyáva vagy?
2014. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
8%

Nyugi, majd a nejed lekoptatja ha gyáva kukac vagy:D


Én már egy ilyen libát koptattam és koptatok:D Aki nekem el akarja mondani az "igazat".

2014. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyik hazugságból menekülsz a másikba.Remélem jól bele kavarodsz.1évig jó volt mi?Az asszonyból meg hülyét csináltál. Most meg még a havert is bele rángatod.Gá,z vagy remélem lebuksz:))
2014. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
9%
A libát ne sajnáld, mert aki szeretett téged valaha is, az sosem fenyegetőzne neked. Hanem elvetetné a gyereket és a büdös életbe többet szóba nem állna veled. De legalábbis minimum 10 évig tuti nem.
2014. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%

Én kétlem, hogy olyan nagy érzelmi trauma lenne a nőnek a baba, sokkal valószínűbb, hogy azért akart gyereket, mert akkor talán vele maradsz. Nekem az egyik barátnőm csinálta ezt, elég gusztustalan dolog - nem mintha az nem lenne az, hogy csaltad a feleséged.

Szerintem is mond el, ez a minimum, akkor is, ha egy alkalomról lett volna szó, az egy év már bőven túlmegy minden határon meglátásom szerint. Ha veled marad szerencséd van(és vélhetőleg meg sem érdemled), és a másik csaj sem tud mivel zsarolni.

2014. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
:-) jah persze! Jól megszivattad mindkét nőt...csak nehogy összefogjanak és kicsináljanak!
2014. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Legalább gumit húzhattál volna. Plusz védelem. Ráadásul, ha már két nővel éltél párhuzamosan szexuális életet, legalább azzal megtisztelhetted volna őket, hogy biztosítod, hogy ne adjatok körbe egymásnak semmilyen fertőzést.
2014. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt eszed amit megfőztél! Még a haverodat is felhasználnád, hogy megfutamodj? Életed végéig fizetni fogsz mégpedig GYEREKTARTÁST!
2014. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Pendulum92 ***** válasza:
100%

"Csinaltam egy butasagot"


"Majdnem egy evig csaltam a felesegem"



Ezt a két mondat egy dologra vonatkozik? O.o



Nem tudlak bíztatni, barátom. Most már meg kell enned amit főztél-

2014. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!