Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megmondanátok, hogy hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megmondanátok, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel volt is köztunk valami, belészerettem állandóan irok neki,,mindig csak elolvassa.mondtam neki hogy ha tényleg azt akarja hogy hagyjam irja le!Mások azt mondják hogy nem tudja mit érez de ha azt szeretné hogy hagyjam már leirta volna.én nem igy gondolom.Szerintetek?

#hagyj békén
2014. aug. 8. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg.

Feri/57(meleg)

2014. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán.

Feri/57(meleg)

2014. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Hát talonban vagy. Ha nem lesz jobb van esélyed. Szurira mindenképpen. Többre ne számíts.
2014. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből olyan sokat szűrtem le... Nyilván finoman közölné hogy szállj le róla amennyiben beszélget veled. De azért fogd vissza magad szerintem mert ha ezt hallod vissza annak már félig alapja is lehet. Ha esetleg nagyon nyomulsz az nem jön be sokaknak.
2014. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi... régebben nagyon jo baratok voltunk.néhányszor el is jott hozzam,de akkor már nem ugy mint egy barát.aztan az valami miatt megszunt.csak azt nem értem hogy miért nem irja le hogy haggyam békén???miért? olyan rossz ez a bizonytalanság
2014. aug. 8. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
hagyd te békén majd keres ha akar valamit.nem szabad hosszútávon ezen aggodni mert tuti bajod lessz ő meg éli világát.Te is éld a világod nem kell irni neki ,nem kell keresnise.Majd szol ha akar valamit de ha te már szereted vagy érzel iránta valamit akkor csak kapcsolatot kezd vele ne legyél a szeretője ugymond "játékszere"!
2014. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hagyom,ha akar valamit keres,hisz ő a fiu!! Majd valahogy lesz,sodródom az árraé.Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 8. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!