Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban elok, ti vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban elok, ti vagytok arra hogy massal szexeljetek?

Figyelt kérdés

1 eve van parom,imadom szeretem o a mindenem,megis neha fantazialok hogy massal szexelek,csokolozom..ez normalis?

Tenyleg jo a kapcsolatunk,a szexualis eletunk is,es szerelmes vagyok..akkor miert gondolok ilyenekre?rossz ember lennek ettol?ti hogy vagytok ezzel?

18/L

(Elso komoly kapcsolatom)


2015. márc. 1. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem csalnam meg! A gondolataimtol is buntudatom van mar.
2015. márc. 1. 14:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha filózok azon, hogy xy-nal milyen lehet a szex, de ennyi :D Elképzelem és semmi több. Az is kb. pár perc csak.
2015. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, normális, hogy gondolsz ilyenekre is, kipróbálnál másokat is, kíváncsi vagy, hogy mással milyen lehet. Majd vagy elmúlik, vagy nem tudod kontrollálni magad, és inkább szakítasz vele, hogy "élhess". Ezt csakis te tudod eldönteni, de míg csak néha eszedbe jut, nem probléma.


De nem, vágyni nem vágyok másra.

2015. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Az undorito privat uzeneteitekkel meg kimeljeteeek! Sok beteg,Jezusom:D
2015. márc. 1. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam egyáltalán másokra így gondolni.
2015. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férfiak is így vannak vele. Valószínű a barátod is, ez semmi, ne érezd rosszul magad!
2015. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizonyára szereted, de szerintem nem vagy szerelmes, vagy nem eléggé.Abban a bizonyos "rózsaszín felhő"-ben ilyen nem szokott előfordulni.

Vagy túl prűd lennék?

2015. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!