Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó dolog manapság túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó dolog manapság túl őszintének lenni egy kapcsolatban, igaz?

Figyelt kérdés
Azt kell, hogy hazudjunk a másiknak, mert addig nincs baj, semmi probléma nem merül fel, de, ha mindenki teljesen őszinte lenne mindenben, akkor egy normális kapcsolat se lenne.

2015. febr. 27. 15:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, egy kapcsolat arról szól ha gondjaid vannak azt is megoszthatod
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én nem ezt vallom. Valaki fogadjon el annak aki vagyok, ne kelljen már párkapcsolatban is egy álarc mögé rejtőznünk. Add magadat, akinek így nem felelsz meg, annak máshogy se akarj.

Bízom benne, hogy még léteznek őszinte emberi kapcsolatok.

2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de tudom, hogy sokkal többre viszik minden téren azok, akik hazudnak
2015. febr. 27. 15:50
 4/17 anonim ***** válasza:

Tök mindgy amúgy. Ha őszinte vagy az a baj, ha nem vagy az akkor meg az.


Amúgy mindegy, a másik fél amúgy sem lesz az.


Amúgy az "őszinte" személyeket megeszik reggelire manapság. Az ilyen Ned Stark szerű emberek kb a saját halálukat írják alá, ezzel a viselkedéssel. Sajnos mindenki hazudik. Még én is :D


Muszáj. Különben meghalsz. Csak kb belehalok ebbe, mert rémes! Nem tudok barátkozni, mert tudom, hogy az egész érdekből történik a másik fél részéről. Vagy ha éppen nem akkor van az hogy az egész kapcsolat tele lesz hazugságokkal.

2015. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én elkövettem ezt a hibát, és nem ajánlom senkinek, mert nem lesz hosszú életű a pályafutása sehol sajnos
2015. febr. 27. 15:57
 6/17 A kérdező kommentje:
de ha nem vagy őszinte, akkor legalább a másik fél nem biztos a dolgokban, és egy sejtés alapján nem sokszor szokott baj lenni
2015. febr. 27. 15:58
 7/17 anonim ***** válasza:

#5


Felemészi a lelkemet ez a dolog.


Ha van belső énem az fizikailag már a Gollam nevű lényre hasonlíthat. Egy megtört, legyengült valami ami halálra van ítélve.

2015. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálam alap az őszinteség.Ha az nincs meg mi értelme a kapcsolatnak?!
2015. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Lányokkal szemben szigorúan tilos őszintének lenni, különben hamar vége lesz a kapcsolatnak. Sőt, néha érdemes kisebb, átlátszó hazugságokkal előhozakodni minden ok nélkül, csak hogy tudják, hogy képes vagy nekik hazudni. Nem tudom, miért kell ez nekik, de kell.
2015. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Elég fura az olyan "kapcsolat", ahol hazudni kell. S az már szerintem nem is nevezhető annak.

Nálunk van őszinteség és semmi baj/gond nincs belőle, már 3 éve együtt és együtt is élünk. Megtudunk beszélni mindent szerencsére és nem is lennék Vele, ha ez nem működne.

Szerintem az már régen rossz, ha hazudni kell/kényszerül valamelyik fél. Szomorú, hogy ilyen a hozzáállásuk.


N

2015. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!