Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai tizenéves lányok nagyrés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenéves lányok nagyrésze mért vár a tökéletesre?

Figyelt kérdés
Ugy vettem észre, hogy még az átlagos de még az átlag alatti lányok minimum egy náluk pár fokkal helyesebb sráccal járnának. És itt speciel nem arról van szó hogy picsogok, hanem tényleg rengeteg helyen ezt látom (sajnos).
2015. márc. 2. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő bajuk, ha ennyire felszínesek.
2015. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert természetes ösztön, hogy mindig a nálunk jobbra vágyunk. A férfinak jobbnak lennie tőlünk valamiben (amit mi tudunk értékelni), hogy fel tudjunk nézni rá. Manapság egyre fontosabb a külső, ezért most nagy többségében a külsőben, a szépségben vágynak a tinik jobbra.


Nem értem, hogy miért baj ez? Amelyik férfi nem szép az kiemelkedhet a tudásával, az erejével, de ha már szépség akkor az ízlésével vagy bármivel a sorból. Egyszerűen adódott egy versenyhelyzet, ami mindig van volt és lesz csak a megnyilvánulási formái lesznek mások. Nem keseregni kell, hanem előhozni magunkból valamit amitől egyediek leszünk és a másik nem számára értékelhető és máris versenyképessé válunk.

2015. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyenrangu kapcsolatot akartok,miert kene felnezni a ferdura? Hogy vartok egyenjogusagot alarendelt szerepben?
2015. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.: NINCS egyenrangú kapcsolat. Valaki mindig a vezető kell, hogy legyen. Ez pedig inkább a férfi legyen mint a nő.

Felnézek rá nem azt jelenti, hogy istenítem és a lábai előtt heverve azt gondolom, milyen szerencsém van nekem kis senkinek hogy észrevett. Azt jelenti, hogy felnézek rá, elismerem, mint a kettőnk kapcsolatában vezetőt, azt jelenti, hogy rábízom magam kettőnk dolgában. Az én életemet viszont továbbra is én irányítom. Én döntöm el, szeretnék-e vele maradni, vagy sem. Olyasféleképppen mint a munkahelyen.(Ezek most kicsit sarkítva vannak, különben 100 oldalt írnék :D) Attól egyenrangú, hogy nem eladtak neki, nem hozzákényszerítettek, mint régen, hanem én is ura vagyok a saját életemnek és saját akaratomból vagyok vele. Attól egyenrangú, hogy kérhetek, javasolhatok és HA számomra elfogadhatatlan döntéseket hoz és csak a saját érdekeit nézi rendszeresen akkor kiléphetek a kapcsolatból.

2015. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesre várni nem túl bölcs dolog, mivel nem létezik tökéletes, viszont azt megértem, hogy nem hajlik egy ember párválasztás terén kompromisszumra. Én sem tettem.


23/N

2015. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel sok lány szüleiben csalódott így ők egy olyan ideált alakítanak ami nem létezik. Itt jönnek képbe azok a srácok akik az ilyen lányokra hajtanak. Felvesznek olyan divatot,viselkedést ami ezeknek a lányoknak bejön. De legbelül rohadtak mint a férges alma. Az a legszomorúbb ezekben a felszínes tini lányokban hogy éveken át mellettük sétálnak el a normális srácok akik nem csúnyák,átlagosak. Viszont sok boldogságot hoznának nekik. Erre viszont csak huszonévesen jönnek rá,okosabban már 18-19 évesen is. Megszámolni se tudnám annyi ilyen lányt ismerek.
2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!