Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kene tennem? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Nem tudok ezzel az erzessel mit kezdeni.

Figyelt kérdés

Mar 2 eve egyutt vagyok a baratommal mindkettonknek a masik az elso, mindig is ugy tekintettem magunkra mint a tokeletes parra, szemelyisegileg nagyon hasonlitunk, ritkan veszekszunk, kiegyensulyozott a kapcsolatunk,egy dolgot kiveve..szexualisan nem kivanom van hogy honapokig nincs koztunk semmi meg hosszabb csokolozas se es annyira nem is zavar.

Az utobbi idoben egyre tobbet gondolkoztam rajta, hogy meg szeretnek kicsit elni, milyen jo lenne ha par evvel kesobb talalkozunk es elotte tudok mast is megtapasztalni. Multheten talalkoztam egy sraccal aki nyiltan a tudtomra adta hogy tetszem neki, megmondtam neki hogy van baratom, megis azota csak ra gondolok es legutobb en kerestem ot..orakig beszelgettunk nagyon jol ereztem magam vele, fantazialtam is rola sokat de nem csaltam meg a parom..par napja beszeltem errol a baratommal, oszinten elmondtam neki mindent es ahogy megereztem hogy milyen lenne ot elvesziteni egyszeruen panikba estem es egybol megkerestem hogy hulye vagyok nem erdekel rajta kivul senki mas. Most megis megint elbizonytalanodtam, meg mindig gondolok a masik sracra. Mi a velemenyetek errol az egeszrol? Szerintetek ha igy erzek a masik srac irant akkor nem is szeretem a mostani parom? Vagy ez csak egy fellangolas az uj irant es nincs jelentosege? Nem gondoltam hogy valaha is fogok igy erezni..

18/L


2015. márc. 2. 10:50
1 2
 1/11 Noydra ***** válasza:

Éretlen vagy és nem szereted a barátodat.

SZAKÍTS VELE!

Mert csak szenvedés lesz kettőtökből, nem kapcsolat. Már most sem az.

2015. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátodat az eszeddel akarod nagyon szeretni, de ez nem működik sajnos. 18 évesen normális, hogy úgy érzed, még élni akarsz és másokat is megismerni. Egyébként meg nem feltétlenül attól lesz jó egy párkapcsolat, hogy teljesen egyformák vagyok. Ha nem kívánod, azzal nincs mit tenni, akkor viszont legyél tisztességes a mostani barátoddal és szakítsatok, hogy neki is legyen esélye ismerkedni másokkal. Aztán ki tudja, mi lesz később, lehet, hogy újra összejöttök.

20/L

2015. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felek hogy megbanom a szakitast es felek az erzestol amit utana ereznek , sose szakitottam meg foleg nem 2 ev utan borzasztoan ereztem magam a beszelgetesunk utan is, es nagyon hianyozna..tudom ez nem szep dolog de lehet idovel megoldodik nem?! Annyira nehez elfogadni hogy nem vagyunk egymasnak valok mikor eddig mindig igy gondoltam es tudom hogy o nagyon szeret, keptelen vagyok megbantani..
2015. márc. 2. 11:01
 4/11 Noydra ***** válasza:

Hónapokig nem szexeltek?

Nem, nem oldódik meg. Nem illetek össze, mert meguntátok egymást. Ez van.

Ha vele maradsz, meg fogod csalni. Készülj fel rá.

Az nagyobb szívenütés lesz neki, mint a tiszta szakítás.

Nem szereted már. Szakíts!

2015. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Basszus mintha a volt barátnőm irta volna!

Ő ugyan ezeket hozta fel érveknek ugyan ezeket csinálta mint te, ti így vagytok programozva?

Szakíts a mostani barátoddal ne hülyítsd tovább, velem ezt tette és csak rosszabb lett az egész!

2015. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Képtelen vagy lépni, így hagyod hogy rámenjen mindkettőtök fiatalsága a gyávaságodra. Nyugodtan elhiheted, hogy a barátod is lesz, amikor elgyengül más nők iránt. A kapcsolatod szép lassan kiüresedik és egy törékeny tökéletesnek látszó máz marad. Egy házasságot érdemes megpróbálni menteni, de egy tiniszerelemért ennyit küzdeni, mikor már rég elmúlt?
2015. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az emberek közti pozitív érzelmek nagyon széles skálán mozognak. Ti feltehetően csak szerettétek egymást, de nem volt köztetek szerelem, azaz nem a szexuális töltet volt a kapcsolat elsődleges mozgatója.
2015. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a megszokás tart már mellette. Persze, hogy hiányozna, hiszen két évig az életed része volt. De még annyira fiatal vagy, nem szabad leragadni egy olyan kapcsolatban, ahol hónapokig nincs szex. Az már csak barátság.
2015. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én másfél év után hagytam ott a tökéletesnek tűnő kapcsolatomat, mert ugyanígy éreztem, mint te: találkoztam valaki mással, aki nyíltan tudatta, hogy tetszem neki, és bizony nekem sem volt közömbös. Rögtön elmondtam ezt az akkori barátomnak, ahogy te is, megbeszéltük, hogy nem szakítunk, mert én is bepánikoltam. Mintha az én sztorim írnád le, bár mi néha veszekedtünk, és rettenetesen különbözőek voltunk. Na meg mi azért elég sokat szexeltünk, ha nincs szexuális vágy, akkor előbb véget vetek a dolognak.


Végül kemény egy hétig bírtam az egész lelki válságos dolgot, és szakítottam az akkori barátommal, összejöttem az új pasival- és nem bántam meg. Életem eddigi legjobb döntése volt. Ha ilyen hatással van rám valaki, akkor annak már oka van, és ha ennyire máson jár az eszem, fellángolás vagy sem, az a meglévő kapcsolat szempontjából mindenképp rossz. Azt be kell fejezni, mert semmi értelme nincs. Én véget vetettem neki, azóta úgy érzem, megnyertem a lottó5öst. A barátom fényévekkel jobb és tökéletesebb kapcsolatot adott, mint ami a korábbival volt, összeköltöztünk már, és lassan az eljegyzést tervezgetjük.


18 évesen ennyire erőlködni egy olyan kapcsolatért, aminek semmi értelme, mert láthatóan szerelmes nem vagy, másra vágysz, felesleges. Fiatal vagy még, véglegesen lekötni magad nem szabad. Sokat fogsz még te is változni és a barátod is, még csak most jön az az időszak, amikor igazán beléptek a felnőtt életbe- hogy egyetem vagy munka, az a ti döntésetek, de mindenképpen sok változás lesz. És nem szabad ragaszkodni valamihez, ami már az elején nem működik. Mert ez még az eleje, hiába 2 év. Az életeteknek is az elején vagytok, tapasztalni kell és élni, ha nem tudod mindezt a kapcsolaton belül, akkor kénytelen leszel megszakítani a kapcsolatot, és úgy megtenni.

2015. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mar eldontottem a beszelgetesunk elott hogy szakitani fogok vagy legalabb szunetet kerni hogy rajojjek mit erzek de egyszeruen keptelen voltam/vagyok ra..szex teren meg nem tudom, ha elegge probalkozunk talan javulna, probalom magamat gyozkodni mert kozben meg annyira jol elvagyunk mikor vele vagyok jol erzem magam, sose gondoltam hogy ez ilyen nehez
2015. márc. 2. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!