Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal a héten minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal a héten minden nap voltunk kórházban. Normális, amit mondott erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Egész héten kivizsgálásokra jártunk, mindig elkísértem, vérvételnél is bent voltam vele, fogtam a kezét. Volt, hogy egy nap kétszer is kellett menni a kórházba.


Már az első nap mondta, hogy nem akar a sok kórházi hercehurcával leterhelni, egyedül is el tud menni, csak végezzem a dolgom, nem akar rám akaszkodni, terhelni. Megbeszéltem vele, hogy nekem ez nem terhes, a helyzethez képest örömmel viszem el, ott szeretnék mellette, vele lenni. A munkaidőmbe egyáltalán nem zavar be. De azt mondta, kellemetlenül érzi magát e miatt. Pedig nagyon-nagyon szeretem, ő is szeret. Viszont ez azóta piszkálja a tudatomat (annyit mondott erre, hogy ne vegyem a lelkemre, nem akart megbántani). Nem tudom, számít e, de 1,5 éve vagyunk együtt.


Mennyire normális ez a reakció?


F



2015. jan. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Senki se szereti, ha tudják minden baját és problémáját. Jól teszed, hogy vele vagy, ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor menjen egyedül, de akkor is jó, ha segíted :)
2015. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Háát nézd...következő okok lehetnek:

- nem hagyod őt levegőt venni, nem hagysz teret neki

- lehet h terhes és a gyerek nem tőled van

- lehet h elkapta az ebolát


de inkább az elsőre gyanakszom

2015. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is aggódik hogy ez neked megterhelő, de ugyanakkor gondolom hálás is, csak ezt nem meri mondani, nehogy aztán kötelességnek érezd. Legalábbis én is vhogy így lennék, bár szerencsére meg nem voltam ilyen helyzetben...
2015. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!