Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok kovetelö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patricii kérdése:

Szerintetek én vagyok kovetelödző vagy ő túl zsugori?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de nekem nagyon rosszul esik az, hogy a pasim igy viszonyul hozzám. Vagyis barhova megyünk en fizetek magamnak mindent.Nem hiszem hogy mondjuk egy uditot nem lenne kepes kifizetni nekem. Mikor ketten vagyunk elveszi a penzt, mikor meg a barataival akkor nem!! :@ Az a fajta lány vagyok, aki szereti, ha megajándékozzák, de ő csak akkor hozz valamit mikor muszály. Jól esne mondjuk, ha hozna nekem csak ugy egy szál rozsát, mikor nincs semmi. Mindigis álmodtam egy olyan szép nagy virágcsokorról, hogy ne tudjam tartani, de nekem olyan soha se lesz, mert ő tul zsugori ehhez. Közben meg neki sok pénze van, de még is fösvény. Elhivott moziba és én fizettem a jegyem s meg a kajámat is... Nekem ez rosszul esik. Lehet ti más szemmel látjátok ezt és most engem fogtok támadni, de sajnalom.. Első barátom, 10 honapja járunk, de ha már most ilyen mi lesz, ha komolyabb lesz s talán eljutunk az eskűvőig? Akkor se nem fog semmit szánni rám ?!

2015. márc. 2. 15:30
 1/8 Jázi :) ***** válasza:
Elmondtad neki is ezeket a dolgokat? Arra,hogy reagált?
2015. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg meg beszélni vele. Te ne fizesd neki , mert az kihasználás. Fizesse magának , majd észhez tér. De szerintem előbb beszéld meg vele...
2015. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Emancipáció...

Nem azt mondom hogy nem vehetne neked virágot, de miért kéne neki mindened kifizetnie?

Nem egy milliárdos a srác gondolom.

2015. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Szakíts vele, ő így lesz a legboldogabb. Az élet nem úgy működik, mint ahogyan azt te megálmodtad. Az, hogy nem kedveskedik néha egy-egy szál rózsával, az egy dolog, erre még meglehetne kérni, de egy csokornyi virág az drága, nem zsugoriság kérdése, az pedig nem úriasság, hanem egyenesen f***ság, ha te iszol valamit, mert megszomjaztál, ezért kifizeti.


Vannak helyzetek, mikor a férfi fizet, de csak azért, mert valami "kevésbe kerül" vagy mert szerinted "ezt fizetnie kellene" még nem jelenti azt, hogy bármilyen jogalapod van kérni tőle. Te vagy a hisztérika, nem ő zsugori.

2015. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Félreolvastátok:D

Nem a srác fizetteti ki vele a kajáját, hanem a lány fizeti a sajátját és ez a baja.

2015. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok 3. Nem az hogy mindent fizetni , de azért egyszer meg hívhatná a barátnőét. Nem kell mindent , és nem kell rendeszeresen de azért 1 évben egyszer meg tehetné. Én szeretem meg hívni a barátnőmet , nem várom el tőle de ő is viszonozza. Szerintem ez így tiszta dolog. Mivel nem vagyok egy gazdag , én sem teszek mindent a segge alá. De egy mozi vagy vacsora jegy nem vág földbe. Még ha a lány csak pénzért szeretné , akkor is meg érne neki egy mozi jegyet...De gondolom biztos nem ez miatt van vele.
2015. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kéredző szerintem a legtisztább dolog , te fizeted az övét ő meg a tiedét. Ha ezen problémáznál és lapátra tennélek , ő nem egy pénzes malac...
2015. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátom mindig meghívott, meg én is őt, pedig csóró diákok vagyunk. ettől függetlenül én pl nem sértődnék meg ezen. eléggé túlreagálod. kicsit furcsa, igen, de durva hogy te el is várod hogy fizessen. én sosem vártam el ilyet, csak örültem és jól esett. nem kell természetesnek venni hogy ő fizessen neked. akármennyi pénze is van.
2015. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!