Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csapott be? Ez annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapott be? Ez annyira fáj, nem tudja mekkora fájdalmat okozott nekem. én csakk itthon vok és egész nap sirok

Figyelt kérdés
Semihez nincs életkedvem.legszivesebben meghalnek ó meg mindig csak könnyen túl tudja magat tenni neki vanak bararai nekem meg annyamal kell lennem.kar volt vele lefekudni cak megint en nyalom a sebeimet.senki felem nem nezne.de a petting az meg jo ne h mondja h nagyszeru lany vok mert nem tudom mit csinalok,en fogok szenvedni a buntetes is ram var mert en vok a hivo duplan szenvedni fogok nem akaok panaszkodni mert nem szeretek,de mit tegyek ha ez van?

2015. febr. 14. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból hogy mi bánt... Minden ezzel kapcsolatos érzést
2015. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leila te vagy az?
2015. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tortenik akkor, amikor olcson adja magat egy vagina. Noj fel, es tanulj meg irni is, mert ez botrany, amit itt levagtal. Jobbulast.
2015. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért engedted, hogy ez egyáltalán megtörténjen? Miért feküdtél le vele úgy, hogy nem is ismerted őt, milyen belül?
2015. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

"nem akaok panaszkodni mert nem szeretek"

Késő, már megtetted.

2015. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Szetraktad neki a labad mert helyes. Mit varsz ezutan?
2015. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Még 1 görény pasi miatt összetört szív...én meg még egyedül vagyok. Lehet átmegyek görénybe úgy látom jobban megéri.


Dolgozd fel ami történt én tanulj belőle, ez a legtöbb amit tehetsz. Na meg őt felejtsd el akármit mondd a későbbiekben.

2015. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először is azt sem tudjuk miért szakítottatok. Azt sem hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.
2015. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt jól elb**asztad.
2015. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőre is látszik, hogy nem az eszedért szeretett veled lenni. Szilvás buktát se csináltál neki, tehát valószínűleg a lábad köze volt az egyetlen értéked.
2015. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!