Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha felmennék hozzá?

Figyelt kérdés

Suliba van egy haverom, aki jól gitározik meg énekel, mindig nyaggatom, hogy vegye fel és küldje el mert kíváncsi vagyok, de azt mondta, felvenni nem fogja csak élőbe játszik. Szóval ugorjak fel hozzá és hallgassam meg.

Öt perc lenne az egész és nekem ez semmit nem jelent de azért nem ártana ezt megemlíteni a barátomnak. És így belegondolva azért nagyon gáz hogy felmegyek egy fiúhoz, aki gitározik meg énekel nekem. Igazából még megemlíteni se mertem a barátomnak mert nem akarom hogy féltékeny legyen vagy rosszul essen neki.

Szerintetek mit csináljak? (ja és az nem megoldható hogy együtt menjünk fel hozzá mert a barátommal távkapcsolatba vagyunk és csak hétvégén ér rá. akkor viszont a haveromnak van dolga)


2015. márc. 2. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Vidd magaddal egy barátnődet,és megoldva a gond.
2015. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd el a barátodnak mindenképp. Megérdemli, hogy tudjon róla.

Ezt követően tedd azt, amit a barátoddal együtt megbeszéltetek.

2015. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
nem szólsz neki. miért szólnál?! amiről nem tud, az nem fáj. :P
2015. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a baratodnak mond el hogy csak a zenet hallgatod meg. mert ha rajon ugy, hogy nem mondtad el neki, akkor fogja azt hinni hogy megcsalod. ha elmondod es valoban szeret elhiszi. :)
2015. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem miről van itt szó.

A lényeg hogy neked tetszik a srác vagy legalábbis tennél nála egy próbát. De furdal a bűntudat.

2015. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!