Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha nem féltékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem féltékenykedik a párotok akkor nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt jelenti, hogy megbízik bennem.
2015. márc. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megbízik bennem és/vagy nem csal meg (mert minden ember magából indul ki, ezt jegyezd meg).
2015. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha kicsit sem, akkor szerintem nem szeret. Amit szeretünk, azt féltjük.
2015. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ö azt mondja hogy azèrt nem fèltèkeny mert tudja hogy nem mernèm megcsalni mert fèlek töle hogy ha megteszem a kocsi után köt. :-) De ez hülyesèg mert nem tartok attól hogy bántana. Nekem azèrt jól esne ha fèltene. Ismerek olyan pasit aki fèltèkenykedik a barátnöjère közbe meg ö csalja a lányt folyamatosan.
2015. márc. 3. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ez az az eset, amikor magából indul ki.


Valamilyen szinten természetes a féltés, de a folyamatos féltékenykedés, lekövetések, számonkérések már nem a szerelem jelei, hanem a kisajátításé. Az, ha problémázik azon, hogy egy (általa nem ismert) fiúbarátodnál alszol hétvégén, az normális. Az, hogy azon problémázik, iskolai feladatot beszélsz meg facebookon egy fiú csoporttársaddal, az már nem normális. Érezd a különbséget.

2015. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az féltékenykedik aki önző, és fél hogy egyedül marad, és hogy nem lesz senkije.. csak is ezért féltékeny valaki csak még magának sem vallja be.
2015. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem. Miért kell a másiknak féltékenykednie, hogy elhidd szeret?

Az én párom féltékeny típus, mert rossz az önbecsülése és folytonos megerősítés kell neki. Rendesen fojtogató volt az első néhány évben.

Mostanra már vissza vett, a mások által elfogadott szokványos mennyiségre, de ez is csak a konfliktust és az akadályokat szüli. (Nem lehet még egy meglepit sem megszervezni neki, mert rögtön rémeket lát.)

2015. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok! :D Úgyhogy azért vigyázz azzal kocsi után kötéssel! :D (persze csak poén)

Én is féltem(tettem) őt mert szeretem ennyi...pláne ha az illető minden lében (k)anál akkor ne csodálkozzatok csajok h féltékenykedés megy! Ez is megosztja a népet hogy magából indul ki ! Ez sem igaz minden estben!

2015. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeret, különben nem fenyegetne kocsi után kötéssel :D

Az emberek nem magukból indulnak ki, mármint nem a saját viselkedésükből, hanem a félelmeikből, úgyhogy ezt a mondást jól félremagyarázzák általában.

Féltékeny ő, csak magában titkolja. Egy kicsit mindenki az. Egyszerűen félünk a veszteségtől. Mindenkinek eszébe jut, hogy mi van ha holnap jön egy még szebb-jobb-akármilyenebb. Hogy kinek hányszor jut eszébe az önértékel és az, hogy ennek valaki hangot ad-e vagy sem az meg önbecsülés mértéke.

Szerintem egyszerűen magabiztos a párod és nem köti az orrodra, ha néha előtör benne egy-egy pillanatra a féltékenység, hiszen biztos látja, hogy őt szereted.


Tudom, jól esne néha, de hidd el ez a jobb véglet, mert az állandó féltékenykedés borzalmasan fárasztó.

2015. márc. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:-D Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam.
2015. márc. 3. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!