Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után vegyek ékszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vegyek ékszert? Ez célozgatás?

Figyelt kérdés

A barátnőmet 3 hónapja ismerem, de körülbelül 2 hónapja jöttünk össze. Valahogy úgy érzem, mindig utal az (egyszerűbb) ékszerekre. Egy héten belül már említette, hogy kopott a fülbevalója, illetve máskor, hogy elhagyta a karkötőjét vagy gyűrűjét.


Mennyi az az idő, amikor nem tolakodás egy egyszerű, néhány ezer forintos gyűrű vagy fülbevaló vásárlása? :)


2015. márc. 3. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik ennek a lánynak egyáltalán nem lenne tolakodás a teli ékszeres doboz sem.
2015. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyet értek az elsővel. Ócska Lót-yo :D
2015. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csajként mondom: ha egy lány ennyi idő után már ilyenekre célozgat, jobb ha kereket oldasz... Mi lesz később?
2015. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem célozgatás. Én is megemlítem a páromnak néha, hogy átázott a csizmám, kéne új, megkopott a balett-cipőm, satöbbi, de nem azért, mert célzok rá, hogy vegyen nekem, isten őrizz. Még a végén olyanra költi a pénzét, ami nem tetszik, aztán járhatok olyan cipőben, illemből, mosolyogva, ami kényelmetlen, és még csak nem is szép.


Szerintem csak megemlítette ezeket a dolgokat. Legalábbis, magamból kiindulva nem célozgatni akart. Ha viszont te -mivel azért mégis csak jobban ismered- úgy érzed, hogy célozgatott, és nem is zavar a dolog (a célozgatásban az a jó, hogy ha nem akarod, nem kell megérteni), akkor is még ennyi idő szerintem kevés ilyen komolyabb ajándékokhoz. Szülinapra, névnapra oké, de csak úgy... Amellett, hogy korai, szerintem felesleges is.

2015. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hónapja ismered. Miért tőlünk kérdezed? Sose értem azokat akik olyat kérdeznek amit mi itt csak találgatni tudunk, viszont egyszerűen megkérdezhető. Ha a barátnőd és elvárod az őszinteséget (ez esetben, hogy mondja meg ha ékszert szeretne és ne utalgasson) akkor kezdheted Te is (megkérdezed).


Kb. így: Zavar, hogy sokat emlegeted az ékszereket. Nem tudom eldönteni, hogy utalgatsz arra, hogy vegyek Neked vagy ez szokásod?


Ezzel nem mondod azt, hogy ne mondja, ne utalgasson, azt se hogy veszel e neki most vagy majd vagy soha. Ha utalgat akkor megmondhatod, hogy kellemetlen, ha kényszernek érzed az ajándékozást.


Ha most nem tisztáztok dolgokat mi lesz később??

2015. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!