Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak barátként tekintenek rám? Miért van az, hogy csak a meleg srácoknak kellek? F

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mi lehet velem a gond... Ápolt vagyok tisztán tartom magam.. Nem vagyok igénytelen, bár jól sem nézek ki.. Képküldés után minden lánytól csak azt kapom, hogy átlagos vagyok, de egy sem szeretne tőlem semmit, csak barátkozni... Mostanában meleg srácok írnak rám a társkereső oldalaimon.... Nem vagyok meleg, de még csak nem is öltözködöm úgy.... Nem értem, hogy mi lehet a baj.. Már kétségbe vagyok esve.. A szüleim szerint ez azért van mert túlságosan vékony vagyok, de már láttam nálam vékonyabb fiúkat is lánnyal, bár ők sokkal jobba néztek ki nálam és SWAG-ek voltak... Ezen az oldalon rengeteg lány írta, hogy nekik nem az ilyen páva srácok kellenek meg hogy, ők egy átlagos sráccal is beérnék... Még sem kellek senkinek, pedig rengeteg lánytól megkaptam már, hogy ÁTLAGOS vagyok.. Még is az ilyen pávákat látom csak lányokkal az utcám, bár néha látok átlagosakat, hasonló srácokat még nem igazán láttam lánnyal mint amilyen én vagyok.... Gondolom, hogy ronda vagyok csak nem szerettem volna megbántani, vagy nem tudom..

Sejtem, hogy mi lehet a probléma. Elállnak a füleim, de legszívesebben megműttetném, de nincs rá pénz.. Már sokszor megfordult a fejemben, hogy belevágok hátha akkor ingyen is megcsinálják, de a szüleim szerint ez elég nagy butaság lenne és ebben egyetértek velük... Szerintetek ez lehet a probléma, amiért a lányok csak barátnak, lelki szemetesládának tartanak?.. 18/F



2015. márc. 3. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
képet
2015. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a rengeteg hibákért és a rossz fogalmazásért, de teljesen magam alatt vagyok..
2015. márc. 3. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha gondolod és küldesz képet, szívesen mondok véleményt.

20/L

2015. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ingyen megműttetheted a füledet akkor is ha minden rendben van vele viszont emiatt depresszió vagy más lelki bajod van. Régebben így volt, szerintem nem változott.


Miért nem kérdezed meg a környezetedet? (Szülőkön kívül) Vagy kérdezd meg a melegeket akik leszólítanak, hogy ők miből gondolták, hogy Te is az vagy?


Pasimat nemrég leszólította egy. Ő is megkérdezte.

2015. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ne haragudj, de ezt honnan tudod, hogy ilyen problémám régen is volt? O.o
2015. márc. 3. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
A szabályozás volt így régebben a műtétekkel kapcsolatban. A jogszabályok Te kölök :D :-P
2015. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nincs ingyenes műtét.. Már érdeklődtem. Csak pénzért végeznek plasztikai műtétet.
2015. márc. 3. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok jogász, de elég nagy butaságot mond az egyik hozzászóló. Addig nem műtenek meg, ameddig nincs kimutathatóan súlyos egészégügyi problémád vele. Ha az átalad amlített jogszabály létezne és érvényben lenne, a legtöbb nő elmenne mellnagyobbításra vagy orrműtétre (mert ezek a heppjeink :) ) Pl.: ha túl nagy a melled és ez már gerinc-problémákat okoz, súlyos hátfájásokat, akkor megcsinálják neked ingyen, de csak mert esztétikai okot tudsz felhozni, nem tesznek semmit.

(Második voltam)

2015. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
OEP támogatás van. Amennyiben pszichés problémád van belőle. Márpedig egy ilyen háttérrel nem annyira nehéz egy pszichiátert találni aki kiadja a véleményt, hogy Te emiatt vagy depressziós. Az a kérdés, hogy kimondják-e hogy depressziós (tehát beteg) vagy e vagy "csak zavar". Ennek is utána néztél?
2015. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt az OEP támogatást valaki letudná valaki írni lépésről lépésre? Elsőnek hová kellene mennem? Pszichiátriára? Vagy ez most, hogy is vagy?... Érdekelne mert már megszeretném műttetni a füleimet, persze INGYEN ha ez lehetséges...
2015. márc. 3. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!